Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 4 sör, hétvégén többszörö...

Napi 4 sör, hétvégén többszöröse rendszeres fogyasztása miatt kialakulhat fizikai függőség is?

Figyelt kérdés

Szigoróuan munka után van íva csak , hétköznap 3-4 sör meló után, hétvégén 8-10 naponta.


Pár hónapja van csak így előtte volt pont hogy szinte alig ittam mert fogyóztam, de utána eléggé rákaptam.


Most visszább akarnám szorítani csak mentálisan eléggé rá vagyok függve.


Ha hirtelen leteszem lehetnek fizikai tünetek vagy ennyi idő alatt nem alakul ki fizikai függőség? Na meg napközbe sose iszok, csak munka után.


2019. júl. 14. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizikai tünetei nem biztos, egy próbát megér. Úgyis érzed ha baj van.
2019. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztába tegyük: alkoholista vagy

Kérj segítséget az irvosodtól a leszokáshoz!

2019. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mentálisan már rajt vagy, akkor már nem kell sokáig várnod, h örök barátságba kerülj az alkohollal. jó utat!
2019. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Attól függ milyen sör, van 1%-os is.

Szerintem alkohol függőséget nem okoz 4 doboz 4,7%-os sör, de persze van pszichikai függőség is. Ezt neked kell lerendezni, abba lehet hagyni hirtelen is.

2019. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!