Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Otthon ki lehet masszirozni a...

Otthon ki lehet masszirozni a csomos izmokat?

Figyelt kérdés

Rettentoen faj a hatam, fekudni se tudok mar tole. Tele van kemeny csomokkal (gorcs?) es egybefuggo, kemeny reszekkel. Itthon tudok magamon segiteni?


Sajnos csak ho vegen kezdek az uj munkahelyemen, leghamarabb szeptemberben tudnek elmenni gyogymasszorhoz. Gerincferdulesem is van, emiatt jar esetleg kedvezmeny?


2019. júl. 14. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Youtube "how to crack your back"

https://www.youtube.com/watch?v=D8jgyJePmGg

2019. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hátadon van,nem hiszem hogy erre képes lennél .

Otthoni maszirozáshoz kellene felíratnod (venned) rozmaringos kenőcsöt.A doki írjon fel izomlazitó tablettát .

SzTK masszőrhöz úgy juthatsz,hogy a háziorvos beutal a reumatológiára,majd onnét juthatsz a fizikó terápiára .

A reumára időpont kérés van .1 hónappal lehet számolni

2019. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 A videoban latottakat kiprobaltam, egy fokkal jobb lett, koszonom szepen!!


#2 korbeerem a hatam, minden pontot elerek :) onnan tudom, hogy tele van mindenfelevel... :(

Koszonom szepen Neked is a valaszt, megprobalom!

2019. júl. 14. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

de ne csak azt az egy videót nézd meg, csak példaként linkeltem be. arra keress rá, angolul, mert úgy több videót kidob.


Lehet kapni hátmasszírozó gépet, ami olyan mint egy nagy párna, csak van benne egy görgő ami végigmegy a gerinc mellett, nem éppen kellemes, de pont ezeket a "csomós" izmokat dolgozza át.


Csak rá kel feküdj és egy vezetéken lévő irányítógombbal elindítod, lehet a felső hátat masszírozni, meg az alsó részt, meg a teljes hátat.


Noname gép, nem tudom mennyi volt, de ilyesmi.


[link]



ez viszont drága 45eFt


lehet van másfajta olcsóbban.

2019. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!