Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyesek ezek a...

Mennyire veszélyesek ezek a házban?

Figyelt kérdés

Épp töröltem a port a tv pultról mikor szembetalálkoztam ezzel a kis zsinórkábellel vagy mit tudom én.

[link]

Meg akartam fogni mert le akartam tesztelni ráz e.. Azért hogy a kislányomra veszélyes e de aztán rám szóltak ne tegyem lehet áram alatt van de csak nem ha kilóg épp ezért próbáltam letesztelni.

Én ilyen vagyok ha valami potenciálisan veszélyes a gyerekre magamon letesztelem.


Aztán ez a mi franciaágyunk felett lóg az éjjeli lámpa kábele lenne csak ugye így kilóg..

Ez is áram alatt van?


[link]


Nem tudom. Kislányom fel akart hozzá nyújtózni hogy meg fogja de szerencsére nem éri el.

Mióta egyedül maradtam ebben a nagy házban a gyerekkel azóta nincs férfi a háznál és nem vagyok egy műszaki zseni.


A harmadikról nem linkelek képet sima internet meg tv kábelek a földön és van rajta egy szőnyeg a kislányom rendszeresen mászik a földön és ugye vezetékek szigetelve vannak de néha megfogta.. És a padlóhoz van rögzítve a kábel egy kis fémgyűrűvel.

Ez nem gáz ugye?


2019. júl. 14. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok kockáztatni
2019. júl. 14. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugye kamu hogy igy nevelsz gyereket? Villanyszerelő és kérj tőle firelét is.
2019. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerültek a tesztek. Vagy az özvegyed.
2019. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!