Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hőmérőnek melyik mérési adata...

Hőmérőnek melyik mérési adata helyes?

Figyelt kérdés
Vettem egy új hőmérőt. Úgy néz ki mint a higanyos de nem higany van benne. Az van ráírva, hogy diagnosztikailag nagyon pontos. 3.perc a mérési ideje. Miért van az, hogy 3 perc utan teljesen más érteket mutat mint 10 perc után. 3perc. 36.5 10perc 37.1 ami hőemelkedés és valami rendellenességet jelez. Aki ért hozzá segítene, hogy most mi van? Miért megy feljebb ha elvileg 3 perc alatt kéne mutatnia a hőm? Melyik a valós érték?
2019. júl. 14. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baja, valószínű hogy gyári. De 37.1 se hőemelkedés még.
2019. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy a hőmérő a hibás. A higanyossal is pont ezt taoasztaltam 10perc hivatalis mérédi idő és 20 perc után. Ezért vettem újat. De ugyan az a helyzet.
2019. júl. 14. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig 15 percet mérek; az után már nem szokott változni az érték. A 3 perc egy vicc szerintem.
2019. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!