Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megátkoztak?

Lehetséges hogy megátkoztak?

Figyelt kérdés
Már lassan 8-9 honapja, hogy folyton rám tör valamilyen betegség. Allergiás lettem, pedig eddig nem voltam, hónapok óta fáj a derekam, mandula gyulladásom volt és még sorolhatnám. Ahogy kikerülök az egyikből jön a másik, pedig ez előtt nem volt gond az egészségemmel és Kb. Heti szinten járok különböző orvosokhoz szóval nem hanyagolom el a problémát. Már nem tudok mire gondolni csak arra, hogy valami átok ül rajtam.

2019. júl. 18. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Valószínűleg ezt az átkot Nagyfokú Stressznek nevezik, esetleg valamelyik szülődnek, leginkább a kedves mamádnak.


Ne az orvosokat járd, mert felesleges, hanem keress egy jó pszichológust.

2019. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem képzeltek a panaszaim, ezt pl. Vérvétel és egyéb labori eredmények is alátámasztják. Stresszre pedig semmi okom nem lenne ezen kívül. A szüleim meg nem értem hogy kerülnek ide, már nem velük élek.
2019. júl. 18. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj
márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!