Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kapok szőrtüszőgyulladás...

Miért kapok szőrtüszőgyulladást intim borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Ahányszor intim részen borotválkozok (rendesen, előírtan csinálom) mindig kipattog a szőr helyén ilyen szőrtüsző és egyszerűen nagyon kellemetlen.. Nem tudom lehet erős a szőr és nem tud kibújni a helyén ezért lesz belőle dudor... Mi ennek a pontos oka? Hogyan lehet kezelni vagy megoldani hogy neforduljon elő?

2019. júl. 23. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy rendesen csinalod mit takar?

Előszőr kicsit puhítabi kell a bőrt, szóval ne ezzel kezd a zuhanyzást, hagyd a vegére. Előtte érdemes bőrradírt/hámlasztót használni és összesen heti 2x amúgy is kéne. Utána fertőtleníteni kell a területet (én bórvízzel szoktam) és a borotvát is. A pengét megfelelő időközönkét kell cserélni.

De sajnos ha nagyon érzekeny ott a terület, akkor akár fejen is állhatsz, de mindíg kippatogsz egy kicsit.

2019. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szinte minden nő kipattog valahol. Én popsikrémet használok mindig bekenem borotválás után.
2019. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!