Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen alsónadrágot érdemes...

Milyen alsónadrágot érdemes hordani?

Figyelt kérdés

Eddig ilyeneket hordtam:

[link]


De most kezdek áttérni erre:

[link]


Ezutóbbi nagyobb szabadságot ad, viszont még kevésbé tartja a heréket.


Nem lesz bajuk tőle, hogy így lógnak a levegőben?



2019. júl. 25. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom az a jó ha szabadon van, mert leszorítva magtalanságot okoz. Sőt ha oda van szorítva akkor túl meleg a hely neki , hidegebb a jobb.
2019. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lógástól nem lesz baja, a melegtől, befülledéstől igen (bőrgomba, stb.)
2019. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
70%
En az utobbi fajtat nem szeretem mert szamomra csak hatranya van sportolasnal annak hogy szabadon leng
2019. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Napi viseletnél a 2 képen látható a tökéletes .

A nemi szerveknek is meg van az izomzata,azt külön tartani nem kell.

2019. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan áttérhetsz rá! A heréknek pont az a jobb, ha nem tartja őket a nadrág.
2019. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kellene a heréknek szabadon mozogni,akkor a természet nem is kívülre alkotta volna meg őket.Lehetnének testen belül,minden sérüléstől mentve .
2019. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyat kell hordani, amilyenben a legjobban érzed magad!
2019. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fecsket hordtam sokáig, most már csak rendes (Nem feszülős fülledős bevágós) boxert. Nagyon nagy élmény, egyszerűen, az eV minden napján boldog vagyok, amikor felveszem este zuhany után! :D azóta otthon az első dolgom ledobni a nadrágot és egy darab igazi boxerben lenni :D
2019. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Én az első verziót hordom. A másodikat az egyik barátom szerette, de amiután megműtötték herevisszérrel elgondolkozott rajta hogy vajon ez mennyire egészséges lehet a heréknek, főleg hogy lógnak, semmi nem védi?

Szerintem ne térj át erre a második típusra ha jót akarsz a golyóidnak! A csávó a műtét után az egész készletét kidobta és áttért az első típusra!

2019. aug. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én viszont csak a 2-at javaslom. Próbáltam az elsőt, hát nem az igazi összenyomorítva egész nap. A herének folyamtos " "hűtés" kell.
2020. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!