Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátrahúzott fitymával miért...

Hátrahúzott fitymával miért nehezebb a pisilés?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el hátrahúzott fitymával pisilni, mert orvosi ok miatt körül leszek metélve és ezt javallotta az orvos a műtét előtt.

Volt már fitymaletapadásom, jelenleg szűkület miatt lesz a műtét. Mióta a letapadás megoldódott és véget ért a kenőcsös kezelés, már nem érzékeny a makkom.

Viszont hátrahúzott fitymával megy vagy 3 sugárban a vizelet és nehezebben indul meg az ürítés.

Ha ezt csinálom minden vizeléskor, előbb utóbb hozzászokik a pénisz, hogy így kell kiürülnie?


Köszi a válaszokat.



2019. júl. 25. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
ha hátra húzható a fitymád minek metélni?
2019. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert én eldöntöttem, hogy metéltetem magam. Annak a műtétnek csak előnye van, hátránya nincs. Azért :)
2019. júl. 25. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
A metélés pártiak biztosan tapsolnak neked .
2019. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tapsolnak, igen. Több milliárd ember a világon és legalább ennyi orvos. Nem pár gyakori kérdésező fotelprofesszor.
2019. júl. 25. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vizeletelakadást vagy nem egyenletes vizeletsugarat önmagában a fityma hátrahúzása nem okoz általában. Szóval ezt is meg kellene említeni az orvosodnak, hátha valami más oka van!

A fitymád nem szorít nagyon, amikor hátrahúzod?

2019. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem szorít a fityma.

Sajnos ez is elég régi probléma, hogy lassan indul el a pisilés. Ezt milyen módszerrel vizsgálják? Hogyan gyógyítható?

2019. júl. 25. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi okozza (pl. húgycső rendellenesség, prosztata). Erről az orvosodat kell majd megkérdezned!
2019. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Kb. 5 éve vagyok metélt (nem orvosi okból). Csak pozitív dolgokat tudok mondani, semmi hátrányát nem tapasztaltam. A három sugár oka a húgycsőkijárat milyensége lehet, erre az orvos tudna többet mondani.
2019. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A pisilésnek más oka van ha nehezebb. Az inkább prosztata lesz. Egy vér vétellel megtudják mondani hogy van e valami vele.
2019. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem szorít a fityma akkor mégis milyen szűkület miatt lesz a műtéted? Így ennek semmi értelme. Ahogy a világon végrehajtott körülmetélések túlnyomó részének se.
2019. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!