Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet herecsavarodása lehet a...

Lehet herecsavarodása lehet a férjemnek?

Figyelt kérdés
A ferjem hajnal 3kor azzal hivott fel,hogy iszonyatos fajdalmat erez. Konkretan mar majdnemhogy elkoszont tolem,mert azt hitte ennyi volt. Most delutan fel1,a fajdalom enyhult,es uton van korhazba. (Azert nem ment azonnal,mert konkretan nemetorszagbol jott es ott nincs biztositasa,igy baromi sokba kerult volna,amit sajnos nem tehetunk meg) hanyt is sokat. 10ora elteltevel mire lehet szamitani? Megmentheto meg ha ez a helyzet? Akit mar mutottek ezzel,mennyi ideig tartott,meddig kellett korhazban lennie? Legyszi valaszoljatok,mert nagyon felek ameddig nem tudok biztosat.
2019. júl. 26. 12:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,nagyon idiotan irtam ki a kerdest. 1orat aludtam es total ki vagyok keszulve 😕
2019. júl. 26. 12:43
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mégis ki vagy mi csavagatná meg a heréit?

Szerintem más lesz ott, de tipp sincs.

2019. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont herecsavarodás a diagnózisod? Lehet vakbél, vesekő, bármi egyéb.
2019. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek, a herecsavarodás pont hogy éjjel, alvás közben alakul ki jellemzően. Hol fáj neki, vagy mi egyéb tünet van? Mert nem mindegy, ennyiből nem derül ki, hogy herecsavarodás
2019. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Iszonyatos fajdalmat erzett,alig birt felkelni,szedult,nagyon sokat hanyt (sokszor). Ennyi tunetrol tudok. A hereje annyira fajt (nem tudom melyik,vagy akar mindketto),hogy konkretan tenyleg ugy hivott fel,hogy lehet utoljara beszelunk,mert ez az erzes nem normalis. Most ert be a gyori korhazba,de nagyon aggodok. 🙁
2019. júl. 26. 13:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja es oszinte leszek,a google alapjan jott ez az otlet,hogy talan az lehet,ennek tunetei illettek ra leginkabb
2019. júl. 26. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Here csavarodásnál fetrengne a fájdalomtól.Ott nincs idő arra eldöntsem mikor megyek orvoshoz.

Bocs nem a here csavarodik,hanem az ondó vezeték.

Persze a 2 nem egymással össze .

2019. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt vele?
2019. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az elmondottak alapjan az orvos egybol erre tippelt. De halistennek nem. Csinaltak uh.-ot,verkepet,elkuldtek kulon urologushoz,aki szinten csinalt egy uh.-ot,teljesen megvizsgalta es halistennek nem. Viszont vert talaltak a vizeletbe,valoszinuleg veseko lehetett,ami tavozott is,ez okozhatta azt a hatalmas fajdalmat es oda sugarozhatott a fajdalom az orvos szerint. A ferfiassaganak osszes resze maximalisan egeszseges,semmilyen elvaltozast nem talaltak 🙏🏼
2019. júl. 26. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt herecsavarodásom kamaszkoromban, tényleg nem volt kérdés hogy azonnal kórházba kell menni, elmondhatatlanul fájt. Pár órán belül elhalt volna a herém. Kétszer műtöttek, egyiket-másikat, két hét különbséggel, 2 napot kellett a kórházban töltenem / alkalom.
2019. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!