Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez aranyer tunet?

Ateszkapitány3 kérdése:

Ez aranyer tunet?

Figyelt kérdés
Megvannak a szokasos aranyeres tuneteim. Nagyon minimalis verzes,faj az ules baar igazabol minden testhelyzet faj egy kicsit. Es wczes utan mintha mar kitudnam tapintani azt a csomot ami ilyenkor lenni szokott.viszont van meg egy tunetem. Egesz nap kakilnom kell. Es napi 2-3 alkalommal tudok kakilni viszont mindig csak egy keveset. Sosem erzem hogy kikakiltam volna magam. Viszont a szekletem egyaltalan nem kemeny hanem az egeszsegesnel is picit lagyabb. Szoval ez az aranyer velejaroja vagy mas dolog van a tunet mogott? Amuugy azt meg kell jegyeznem hogy ez elott 3 nappal meg eros hasmenesem volt es egyik naprol a masikra az eltunt es jott az aranyer. Valaszokat elore is koszonom

2019. júl. 31. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt szerintem két külön dologról van szó. Egyik emésztőrendszeri, másik keringési, ugyanis az aranyér igazából egy véna. Az aranyérrel kapcsolatban nekem az a tapasztalatom, hogy a vény nélküli szerek semmit nem érnek, viszont a Posterisan Forte, és a Doloproct nagyon jó. Mindkettőből van kenőcs, és végbélkúp is. Házidoki simán felírja bármelyiket, nem kell hozzá szakorvos.
2019. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az aranyeres csomók folyamatos székelési ingert keltenek. A hasmenés, különösen, ha vírus-eredetű volt, kikészíti a végbél nyálkahártyáját. Használj Reparon kenőcsöt.
2019. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!