Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás, vagy mi? HELP

Prosztatagyulladás, vagy mi? HELP

Figyelt kérdés
Tegnap voltam urológusnál, mert 1 hete megvannak nagyobbodva a heréim, illetve tompán 'fájnak'. Nem mindig, néha fáj néha nem. A combomba,.lábamba és a derekamba is kisugárzik ilyenkor. 3 éve volt prosztatagyulladásom, ami nem volt kikezelve egy másik betegség miatt. Tegnap a doki azt mondta, hogy normális méretűek a heréim, nincsenek megduzzadva, viszont én tudom, hogy nem ekkorák szoktak lenni, illetve nem ennyire kemény se. Megnézte a prosztatám, majdnem meghaltam annyira fájt. Prosztatagyulladás miatt lehet here/herék megnagyobbodva, vagy most mivan?

2019. aug. 2. 06:08
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
Én megértem az aggodalmaidat, csak azt nem, hogy ezt a kérdést miért nem az orvosodnak tetted fel. Amúgy igen okozhat ilyen tüneteket a prosztatagyulladás de nyilván ezt a doki észrevette volna a vizsgálat során.
2019. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy akkor ez tuti normális? Mert nem szoktak ekkorák lenni. Erre azt mondta (megint), hogy normálméretűek.
2019. aug. 2. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel orvos Látta már másokét is és valószínűleg hogyha azt mondja hogy norlmaris akkor biztos az!
2019. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj el egy másik orvoshoz
2019. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De amit itt leirtál a prosztatádról azt miért nem mondtad az orvosnak?

Ha elküld egy laborvizsgálatra abból megtudják mondani ha nem jó a prosztatád.

2019. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki mindent amit itt is.
2019. aug. 3. 13:25
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, ha nem bízol benne és úgy érzed baj van keress fel egy másik dokit, mit mondhatnánk mást.
2019. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bízni bízom, mert hát csak orvos, csak fura, hogy ilyen tünetei is lehetnek.
2019. aug. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!