Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, mégis csak menjek...

Mit tegyek, mégis csak menjek el orvoshoz? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Még hétfőn kezdődött, amit most belinkelek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Szóval az a helyzet, hogy még aznap ejakuláltam megint és nem láttam egyáltalán vért az ondóban, utána kedden újra teszteltem, ejakuláltam, egyáltalán nem volt vér. Vártam utána két napot, csütörtökön újra teszteltem és nem volt vér. Most újra vártam két napot viszont ma reggel ugyanúgy jártam mint hétfőn. Vagyis észrevettem egy nagyon kis mennyiségű halvány vért az ondóban, aminek a nagy része megint csak normális fehér volt. Amiben megláttam a kis mennyiségű halvány vért, az az utolsó 1-2 cseppben volt, mint az előző esetnél színe ugyanolyan nagyon halvány talán pirosas-barnás. Ezt az egészet nem is venném észre, ha nem figyelném meg alaposan. Viszont most csalódott vagyok, pedig már az utóbbi napokban megnyugodtam, hogy nem ismétlődött meg újra és most mégis. Interneten valahol azt olvastam, ha ez egymás után 10 alkalommal ismétlődik meg, akkor orvosi kezelés kell. Hát nem tudom, hogy mennyire lehet hinni ennek. Most újra meg vagyok ijedve. És egyébként nem fáj sehol semmi. Egy nagyon picit mintha felfázásos érzésem lenne, de azt nagyon enyhén érzem még csak észre se lehet venni szinte és a vizeletben sincs egyáltalán vér. Mi lehet tehát ez az egész és feltétlenül muszáj orvoshoz fordulnom?



2019. aug. 3. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ő majd megmondja. Ha nem mész akkor meg pánikolhatsz rajta mi lehet. Nem ciki ilyen problémával orvoshoz menni, ha esetleg ez lenne a baj.
2019. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Ne menj!


Inkább írd ki a Fészbúkra!

2019. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
A véres ondó a prosztatarák jele. Menjél orvoshoz. Vagy írd ki mégegyszer ide.
2019. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!