Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok pisilés a wc-ben vagy...

Srácok pisilés a wc-ben vagy vagy a természetben?

Figyelt kérdés
Fiatalabb srácok ti mennyire vagytok igényesek, hogy hol pisíltek? A mostani generáción egyre inkább azt veszem észre, hogy az insta mellette sokkal inkább igényesebben veszik a dolgukat. gondolok itt az öltözködésre, bőrápolásra,hajra stb, minden patent legyen mindig. Viszont amikor rátok jön a szükség akkor mennyire vagytok iggényesek arra is hogy ezt egy megfelelő helyen tegyétek? Gondolok itt arra, ha egy hosszabb buszus útra indultuk, és nem feltétlenül tudtok benzínkúton megállni az autópályán, hanem egy sima pihenőbe és, ha ott a wc-k mondjuk elég trehány állapotba akkor, elvégzitek olyan körülmények között, vagy esetleg ilyenkor belefér az hogy mondjuk az épülett mögött a falat lepisáljátok, vagy, a növényeket megöntözzétek? Vagy ha épp csak meglátok egy helyen ahol nincsen wc és már azért kimennétek a mosdóba, de tudjátok hogy hamarosan meg fogtok állni egy pláza szerűségbe, akkor kibírjátok plázáig, vagy a biztosra mentek és kiengeditek a természetbe? 18/f

2019. aug. 3. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Én sörözés után már a buszon is pisáltam, dunsztosüvegbe. Monjuk fényes nappal nem, de késő este egy közepesebb bokornál simán előkapom a lőcsömet.
2019. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Nem szoktam szabadban,mert tul nagy,
2019. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Szabadban is szoktam. Meg ott ki is szoktam verni

16f

2019. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi ez pontozas ha a termeszetben is pisi valaki lepontoztok ezert szegyelös egyre több ferfi. Egyebkent a termeszet tisztabb mint sok wc.
2019. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A muszáj kevésbé válogat.
2019. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

20-30 éve, ha egy fiú kertes házban nem megy ki a kert végébe hugyozni, hanem bent piszkolja a csészét, és pazalja a vizet, olyan pofont kapott volna az apjától, hogy leszakad a feje... Most meg ott tartunk, hogy "pisiltél-e már életedben odakinn?" és akkor megy a húha!! 50 éve meg nem is volt se vízvezeték, se fürdőszoba. Pesten is csak a gangok végén nyolc lakásra közös.


Kulturáltabb egyébként eltűnni egy bokros részen, mint amikor egy plázában hat helyre beállnának tízen, meg egymásnak adogatják a mocskos kilincset. Vonatvécéről nem is beszélve. Egyszer látnátok egy kisfilmet róla, mit csinálnak odabenn egyesek, többet be nem tennétek a lábatokat ilyen helyre, azt elárulom. Jobb az ilyesmit a szabadban intézni. És jobb az ilyet letudni, amikor lehet. Sose tudod, mikor lehet legközelebb. De épületfalat nem hugyozunk össze, mert az alpári bunkó dolog! És lehetőleg fát se, mert nem való neki az ammónia. Szír-szar gazra mehet, az nem számít.

2019. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
89%
En nen szoktam tartogatni ha kell keresek egy el dugotabb helyett akar fenyes nappal is oszt csaaa :D 18f
2019. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor hugyozok kint főleg amikor valakikkel vagyok és sok idő lenne wc-t keresni. Nekem nincs ezzel bajom.
2019. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Őszintén szólva én jobb szeretek odakinn hugyozni valahogy jobb érzés olyan szabadon. Amúgy meg ha mondjuk a természetben kiránulok akkor természetesen nem fogom megvárni amív vécéhez jutok.
2019. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!