Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez meg mi akar lenni?

Ez meg mi akar lenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pont be vagyok jelentkezve urológushoz azzal a problémával amit ma írtam ki ide:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Ma szintén szemügyre vettem az ondómat és valami furcsa egészen apró kis 1mm-es szösz szerűségek voltak benne kb 3 db.

Tudom, hogy hülye kérdésnek tűnik, de máskor is mintha észre vettem volna ilyet. Nem lehet esetleg, hogy valami féreg? Létezik egyáltalán ilyesmi?


2019. aug. 5. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
és szürke színű
2019. aug. 5. 16:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem hallottam olyanról, hogy férgek jöttek volna ki az ondóval együtt (természetesen ez nem kizárt csak még nem hallottam róla). Az szerintem elképzelhető, hogy napközben az alsóban a fitymád alá bekerült egy-két szösz a gatyából, amit aztán a "dolgod" elvégzése közben nem vettél észre és az ejakulációkor a szöszok is távoztak a fitymád alól és azokat láttad. Én azt mondom hogy ezt is mindenképpen említsd meg az orvosnak majd mert én nem vagyok szakember, csak laikusan végig gondoltam, hogy mi is történhetett.


Ja és a vizsgálattól ne félj. Igaz én sem voltam még ilyenen, de vannak ismerőseim akik egyöntetűen azt mondták hogy nem vészes. Ha jól számolom akkor általában 3-4 vizsgálatot szoktak csinálni. A heréket megfogdossa, hogy megfelelő méretűek-e és nincs-e valami rendellenesség velük. A hímvessződön hátrahúzza a bőrt, hogy nincs-e fitymaszükületed vagy nem-e rövid a fitymaféked, nincs-e fitymatúltengésed, illetve, hogy a makkon vagy a húgycsőnyilás környékén nincs-e valami baj, stb. A kellemetlenebb része az a prosztata vizsgálata ami úgy történik, hogy fel kell mászni egy asztalra és négykézláb kell állni majd el kell lazítani az izmokat és a doki bekeni a kesztyűjét vazelinnel vagy valami síkosító anyaggal és egy vagy két újját beletolja a fenekedbe és ott megvizsgálja a prosztatát. Lehet még here ultrahang vagy más egyéb vizsgálatok, de ezek valószínűleg mindenhol megtörténnek. (bár még nem voltam urológusnál) Arra megkérhetlek, hogyha túl vagy a vizsgálaton akkor leírod, hogy mi volt ott és mit mondtak a nemi szerveddel kapcsolatban.


Kitartást haver! Semmi gond nem lesz. 🙂

2019. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!