Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon kicsi a péniszem? Nők...

Nagyon kicsi a péniszem? Nők válaszát várom.

Figyelt kérdés

Hosszra kb 12 cm

Kerület kb 11 cm

21 éves vagyok


Ezzel a mérettel kilehet elégíteni egy nőt vagy hagyjam az egészet?


Csak értelmes válaszokat várok, aki nem tud normálisan válaszolni kérem ne kommenteljen, köszönöm szépen.


2019. aug. 6. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Addig amig ki nem próbálod, hiába rugózol rajta.

Van amelyik csajnak ez is jó, nyilván van olyan is akinek jóval nagyobb az igény.

Csajozz , szexelj és majd meglátod hogy mi lesz, addig felesleges ezen rágódni.

2019. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

8 as,ujjal,és nyelvel is lehet utódot nemzeni ?

Van akinek csak a sima szex a fontos .

2019. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
12# Nem az volt a kérdés, hogy tud-e vele gyereket csinálni, hanem hogy ki tud-e elégíteni valakit ezzel a mérettel. Akinek "csak a sima szex fontos", annak szerintem sekélyes a szexuális kultúrája, de nagyon. Utóbbi esetben sem a pénisze méretén fog múlni, hogy milyen sikere lesz a nőknél.
2019. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
20%
Hát ha valami Sherlock nőd van, akinek van nagyítója akkor persze hogy ki lehet:D
2019. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ReGina... ***** válasza:
74%

Az én barátomnak se sokkal nagyobb.Ő most 22 éves. Neki kb. 14cm a hossza. Kerületet sajnos nem tudok de nem nagyon vastag. Az ismerkedésünk elején , ő is tartott attól hogy mi lesz ha nem megfelelő nekem. Ezt később el is mondta nekem, hogy ilyen aggályai voltak.

1.5 éve vagyunk együtt.

Szóval ez nem számít ha valaki olyat tálalsz aki szeret.

20/L

2019. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Páromnak 13 cm, kerületéről fogalmam sincs. 10 éve vagyunk együtt. Abszolút kielégítő a mérete.
2019. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
81%
Ezzel semmi gond! Csak ne kompenzáld túl. Ennél sokkal, de sokkal kisebb mérettel is találtak már igaz szerelmet, örök kapcsolatot. Valaki már írta is, a nők többsége nem szereti a túl nagy méretet. Fiatal koromban az a mondás járta, hogy "nem baj ha kicsi, csak ügyes legyen!" Ez igaz is. Ne legyen kisebbségi érzésed. Ha nagyobb lenne, akkor más aggasztana, hidd el. A túlkompenzáláson azt értem, hogy ezért nem kell még a fél világot lefektetni, hogy meggyőződj, kellesz a nőknek. A volt férjemnek pont ekkora volt, és nem ezért váltunk el, hanem mert folyton és mindenkivel bizonyítani akart... Most 60 éves, három gyereke, két unokája van, de még mindig nem állt le, hajtja az újabb és újabb hódításokat. Szóval ne ess ebbe a hibába, nem vezet sehova. Kívánok neked sok boldogságot és hogy minél hamarabb találd meg a lelki nyugalmad!
2019. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mr.Cat válasza:
20%
Haverspan, ilyen mérettel hagyd az egészet, a nano technológia még mindig gyerekcipőben jár.
2019. aug. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!