Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan is kell pontosan...

Hogyan is kell pontosan kinéznie egy normális ondónak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mintát kellett vinnem ondótenyésztésre, hogy megnézzék van-e baktérium benne prosztatagyulladás gyanúja miatt. De egy kicsit elkapott a félelem, hogy mi van ha megállapítják, hogy nincs elég ivarsejtem. Egy tárolóedénybe kellett ejakulálni és csak foltokban láttam teljesen fehér részeket. Ez most azt jelenti, hogy kevés benne a spermium vagy ez normális? Vagy az egész ondónak teljesen sűrű fehérnek kell lennie? Egyébként szokott lenni olyan amikor sűrűbb és fehérebb, de ez most pont nem olyan volt. A másik meg az, hogy véletlenül leesett a földre a tárolóedény és kicsit rákenődött a belső falára az ondó, attól tartok pont a sűrűje, remélem nem jelent majd gondot vizsgálatnál. Bocsánat ha egy kicsit pánikszerű a kérdés, de ezen egy kicsit beijedtem. 22/f
2019. aug. 12. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ondónak mennél előbb be kell érkezni.Jobb lett volna ezt ott lerendezni.Az ondó 10-15 perc múlva már kezd teljesen folyóssá válni,a fehér szinét is elveszti .

Az ivar sejtek a prosztata termékében találnak minden olyat,ami az életben maradáshoz szűkséges .

Ilyenkor legalább 5-6 napig nem szabad üriteni,érettebb ivarsejteket tudsz produkálni .

2019. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 napig vártam az ürítéssel és kb. 15 perc alatt értem vele a laborba
2019. aug. 12. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb így.

[link]

2019. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!