Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mi lehet ez ami a herémen van van, nem tudom, de nagyon fura? Pont

Már majdnem egy éve nagyon pici hólyagok vannak a herémen,és a péniszét tövén.Nem tudom mi lehet.még teljesen szűz vagyok,de nem tudom hogy akkor mi okozhatta.nem tejes,nem nő csak ott van mi lehet?

aug. 13. 23:45  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Azt hogy pont véletlen írtam

# 1/2Időpont aug. 13. 23:45 Privát üzenet
Menj orvoshoz!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 14. 00:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A jobb herémen kis méretű "golyó" szerű valami lett Azért írtam hogy golyó szerű mert mozog. El kell e menni az orvoshoz, vagy elmúlik?
Aztal a kérdéssel fordulók hozzátok, hogy A jobb herémen van egy kicsi golyó szerű valami mert, hogyha meg akarok hozzá akarok nyúlni elmozdúl szerintetek ez mi?
Nyáron, mikor több időt vagyok egyedül, fura vizelési inger jön rám, többi lent (? )
Mi okozhatja ezt a fura szagot a két lábam között?
Az normális ha a fitymámon és a herémen pattanás félél vannak?
Fura kis csomót érzek a herémen pár hónapja, hogyan kéne felvezetni a szüleimnek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!