Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Augusztus 5-én körülmetéltek,...

Augusztus 5-én körülmetéltek, a varratok még nem estek ki. Ez baj?

Figyelt kérdés

Az ödéma szépen apad le, locsolom minden fürdés után betadinnal, ahogy az orvos javasolta. Egy varrat esett ki eddig, múlthéten.

Gondolom nem kell feszegetnem vagy kihúznom. Biztos fájna is. Majd kiesik magától, ráér, nemde?


Köszi a válaszokat.

20/F



2019. aug. 21. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Engem április 10-én műtöttek. Úgy emlékszem, hogy olyan 3 hét után kezdtek kiesni a varratok, a legvégén volt, amelyiket már én húztam ki, de csak a legvégén. Ha akkor fájdalom nélkül kijön, akkor jöhet, de egyébként ne piszkáld inkább. A duzzanat mennyire húzódik vissza? Nekem attól jóval tovább tartott megszabadulni, még a gyógyulás után is volt egy kicsi.


29/F

2019. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és milyen lett? jol nez ki?
2019. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Hát jól még nem néz ki, mivelhogy ödémás, de a seb szépen zár és semmi gond nem volt vele a második naptól, csak az elsô kötéscsere vérzett, utána a kötések beleragadtak a sebbe de a betadin csodákra képes, meg a kamilla tea is.

Már a második héten letettem a kötést. Már a makk nem érzékeny de hámlik a betadin szárító hatása miatt. Ha elfogy a betadin, még kb 3 napi adag van, már nem teszek semmit rá.


Tervezem majd a beszámolót megírni a korulmeteles.hu oldalon, a teljes gyógyulás után.


Magánkórházban csinálták - válaszolva az egyik privire.


Szóval ja, az ödéma itt virul a jobb oldalon, hetek mire lemegy.

Szex jó ideig nem lesz, de 7 nap után ürítettem egyet. Hát nem mondom, még a falra is ment olyanokat lövelt...

2019. aug. 22. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
muti meg képen milyen lett pv
2019. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak szeretnéd!
2019. aug. 22. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, ne legyél creep, nem menő :)
2019. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Flacika7890 válasza:

Szia! Ha a seb szépen zár akkor semmi teendő.

Amit ki tudsz szedni kézzel, csipesszel szed ki.

A többi magától gyógyul.

Engem Júl 18án műtöttek.

Kiss bőrduzzanat van még de ez normális.

Ne aggódj hamarosan minden oké lesz.

2019. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem, mert a barátnőm is elég türelmetlen. Hiányzunk egymásnak.
2019. aug. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!