Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális fertőzés otthoni....

Krisz40100 kérdése:

Szexuális fertőzés otthoni. Kezelése mit javasol?

Figyelt kérdés
Gomba fertőzés duzzanat égő viszkető érzések voltak. Beszedtem egy levél gyulladás csökentőt nevét már nem tudom. Kidobtam most már a végénél járok némi képp piros csík van illetve kissé kellemetlen érzés.. olvastam hogy tán fokhagyma de azt nem hogy egy kisebb gerezdet meg kell enni magába? Vagy kenyére kenni valamenyi bevinni a szervezetbe? Illetve további tapasztalat otthoni segítség érdekelne...
2019. aug. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Canestent vegyél ember ne hagymát vazze.
2019. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Otthon ezt te nem gyogyitod meg. Irány a doki
2019. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Vodka trinkt man pur und kalt,das macht hundert jahre alt! HOHOHOHO

MENJ EL OLRVOSHOZ!

komolyan mondom. Tegnap is láttam egy olyan kérdést,hogy baj van,mit csináljak vele stb stb, és egy olyan baj,amivel orvoshoz kell fordulni. Jó hogy nem már azt írja ki valaki,hogy itt az utcán van valaki és a földön fekszik,mit kéne tennem,ahelyett,hogy hívja a mentőket...komolyan...

2019. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bőr- és nemibeteggondozó szakrendelésre menj, ne te kezeld magad, mert csak félrekezeled magad, a májad odalesz, plusz akkor már az orvos nem azt látja amit kéne, könnyebben mond fals diagnózist!

Hagyd abba ezt az eszetlenséget, amit csinálsz kérdező és húzzál a bőr- és nemibeteggondozóba minél előbb!

2019. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!