Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a hasam?

Mitől fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már 1x felettem, de nem igazán kaptam kézzelfogható választ csak hogy menjek dokihoz ami jó persze érthető hisz a hasfájás t 1001 dolog akozhatja de az orvos tuti nem tudna segíteni csak egyből beutalna gyomortükrözésre. engem viszont érdekelne azért a véleményetek hogy ti mire tudtok tippelni az írásombol és hogy veletek volt e már hasonló..

Nah szóval. A hasam 1 max 2 hete fáj. Inkább közép és felhas részén. Nem erősen hangsúlyozom.. és nem is ég , inkább tompán és minimálisan sajog illetve sokszor olyan érzés mintha üres is lenne és ezzel jaróan bugyog, és kavarog is..

Hasmenés nuku. A székletem normális állagú és semmi nincs benne olyan.. Nyelési zavarok nincsenek és csuklás sincs sosem. Étvágyam a szokásos. Hányás vagy ilyesmi szintén nuku. Nem iszom alkoholt és nem dohányzom. Azonban fontos kijelenteni hogy elég stresszes ember vagyok és ha ciki, ha nem ciki de egy ideje komoly depresszióm van és ezzel járó hangulat ingadozások. Szóval igen egy ideje elég unott, lehangolt és kiegett ember vagyok. Ha találok munkát akkor ez javulni fog természetesen. Illetve az alvasom is elég fel borult. Este van hogy csak 3-4-5 felé fekszek le, és másnap olyan 2-3-4 felé kelek csak fel. Utána ebédelek és utána elütöm az időt vagy netezéssel vagy bringázással. Este pedig van hogy éjfél vagy az után vacsorázok csak. Ja és strandra is sokat járok ahol sok vizet nyelek viszonylag az úszóban a sok ugrálás miatt..

Szóval én tudok gondolni gyomoridegre vagy fekélyre vagy talán extrém esetben gyomorrákra is. Persze utóbbinak elég durva tünetei vannak de ahogy olvastam kezdetben csak hasfájás van ott is. Nagyon zavaró ez hogy mindig fáj a hasam. Nem csillapítja sem az ivás sem az éves de ahogy említettem nem görcsös a fájdalom hanem lásd fentebb amiket írtam. Vékony gyerek vagyok alapból nagyon.,fogyást nem vettem észre magamon eddig.



2019. aug. 26. 23:32
 1/1 Horváth Bence Ernő ***** válasza:
menj el kakilni !!!
2020. márc. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!