Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhetek e még vajon néhány...

Nőhetek e még vajon néhány centit?

Figyelt kérdés

Érdekes(megnyugtató) tapasztalatokat várok ezzel kapcsolatban.


20 éves elmúltam, idén már töltöm a 21-et, de 15 éves korom óta 166 cm vagyok.

Ezt a magasságot is nagyon lassan és nem hírtelen nyúlással értem el.


Kesőnérő tipus vagyok, nincs sok pattanásom, a hátamon nincs semmilyen kipattogzódás, a testem szörtelen, 4-5 naponta nő ki egy kis borostám, de az sem a sűrű fajta.


Apum 184 cm magas

Anyum pedig 153 cm


Elképzelhető, hogy még nyúlok 5-10 centit? Esetleg valaki tapasztalt már a környezetében olyat aki 20+ évesen nőtt határozottan nagyot?


Előre is köszi!

20/F



2019. aug. 28. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:

20 évesen ebbe ideje beletörődni, nem valószínű, hogy még nőhetsz.

Én is lassan növő, későn érő típus vagyok. Én 17 évesen nyúltam kb. 15 centit. 30 éves koromra még mindig nincs szakállam, csak egy kis szőr a bajuszom helyén és az államon. Mellkasom meg olyan, mint egy 12 évesnek.

2019. aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 17-8 évesen nőttem még ami szemmel látható volt, utána már nem hiszem maximum 1-2 centit nő az ember.
2019. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!