Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem szállt le a herém, hogyha...

Nem szállt le a herém, hogyha műtéttel megoldható lenne az, hogy 'levigyék' akkor még lehetne gyerekem? 19/F

Figyelt kérdés
Kérlek ne oktassatok ki, így is eléggé pocsékul érzem magam emiatt...

2019. aug. 30. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze.
2019. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a mütét értelme!!!
2019. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a problémát egész kiskorban fel szokta fedezni a gyerekorvos. Ha ez nálad elmaradt, legkevésbé se te vagy a hibás. Viszont nekem elég meglepő h a számos vizsgálaton egyszer se látták. Nem.lehetséges h időnként megjelenik mégis? Ez egy más probléma (ingahere)

Bárhogy is, mindenképp fordulj urulógushoz. Nem kell beutaló. Kicsi korban úgy tudom gyógyszerrel is lehet rajta segíteni, nem tudom felnőtt korban ez megoldás lehet e.

2019. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Voltam már műtve ez miatt. A hasüregemből hozták le a heréimet de a herezacskóm túl szűk így nem férnének bele a heréim ezáltal konkrétan a péniszem felett vannak... Azt tudom, hogy hormon kezeléssel lehetne rajta segíteni csak azt nem, hogy ennyi idősen kezelnének engem.
2019. aug. 30. 20:48
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azért itt az elmondásodnál nem stimmelnek dolgok.

Ha lehoznak egy herét műtéttel,annak biztos hogy helye is lesz.Az nagyon is elfér a zacsiban .Azt is megoldják ,hogy többet ne tudjon vissza menni.Legfeljebb a p...d mellé megy,de ez nem is kóros dolog.Van helyzet,mikor mind a kettő

ott helyezkedik el .Miért gondolod úgy ,ha elsőre nem ment,most menne ?

De a lényeg,számtalan gyereked lehet 1 herével is .

2019. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem 19 év alatt a testhőd már károsította a heréidet. Hogy mennyire, és hogy termel-e még spermiumok, azt max mintaadással lehetne ellenőrizni.

Most van életképes spermád?

2019. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Plasztika?
2019. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mire vártatok eddig?
2019. aug. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Eléggé szégyelltem magamat ez miatt és ezért nem mentem orvoshoz. Tudom, hülye voltam már bánom...

7 évesen műtöttek akkor próbálták tágítani a herezacskómat kevés sikerrel.

2019. aug. 31. 08:36
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Itt orvosi részről (hogy stílszerű legyek) elég nagy töketlenkedést sejtek.. de ami a kérdést illeti, őszintén szólva kétlem, hogy a heréid működőképesek. Ha valami csoda folytán mégis termelnek spermiumot, nem hiszem hogy azok száma és életképessége megfelelő lenne utódnemzésre. De ne legyen igazam!
2019. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!