Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom végén egy kicsi...

A makkom végén egy kicsi helyt odaragadt a fitymám? Mit csináljak? Várjak és majd megjavul vagy próbáljam meg leszedni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
áztasd ki és úgy húzd
2019. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok.

Oda tapadt.

2019. szept. 4. 22:07
 3/8 anonim válasza:
0%
De jó, hogy körülmetélt vagyok és nincs ilyen problémám 🙏🏻
2019. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
még mielőtt sebes lesz, és elfertőzöd, menj orvoshoz. majd ő megjavítja
2019. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Jobb ha magadnak csinálod, az orvos csak lerántja és kész.
2019. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De éppen ezt ugatom... Nem számít, hogy 13vagy. Legjobb, ha kiáztatod a bőrt és úgy próbálod felhúzni. Ha orvos csinálja hetekig rettentően fog fájni (tapasztalatból mondom) és mire meggyógyulna újra oda tapad.

Ha kiáztatott bőrt "tornáztatsz" az meg van puhulva, az nem fáj egyáltalán. De amúgy azt csinálsz ami akarsz

2019. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a fék az amit letapadásnak vélsz?
2019. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiamnak is ilyen problémája volt. Neki a makk alján a peremnél tapadt le a fitymája.

Este ha mész fürdeni ülj be a kádba és húzd fel a bőrt amennyire csak tudod. Kb 10-15 perc után próbáld meg hátrébb feszíteni a kritikus helyen. Még jobb (vagyis könnyebben megy) ha mereven próbálod, mert olyankor jobban leválik a makkodról. Ha nem megy vagy nem mered akkor szólj apukádnak, hogy segítsen :)

Magától nem fog megjavulni!

2019. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!