Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes bevállalni a körülmeté...

Érdemes bevállalni a körülmetélést?

Figyelt kérdés

Akinek már volt leírhatná milyen az élet ha metélve van a pénisz, előnyök hátrányok, stb

24/f



2019. szept. 12. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
A metéltek csak az előnyeiről szólnának,ahogy az orvosok is .
2019. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Isten őrizz!
2019. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha szűkület vagy egyéb egészségügyi ok miatt szükséges, akkor mindenképp vállald be.

Ha csak esztétikai okokból szeretnéd, akkor dönts aszerint, hogy mennyire éri meg.

2019. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Én nem akartam metélést pedig elég közel álltam ahhoz hogy megcsináltassam, mert ez egy életre szóló döntés és nekem a fityma jobb mindenben, és hiànyozna. (Mármint nekem.) A te véleményedet te magadnak kell kialakítanod és ne siessd el, szerintem beszélgess el olyan emberrel erről a témáról, aki elfogulatlan, és segít megérlelni benned hogy mit szeretnél!

Csak okosan, mert a felelősség a tiéd és egy életre szól!

2019. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

ha levágják már nem nő vissza

végül is csonkítás

2019. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem októberbe lesz körülmetélésem...ha gondolod majd leírhatom h milyen 🤷‍♂️
2019. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Téged miért metélnek, Öcsike50?
2019. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most nem azert de akinek olyan szűk hogy nem tudja tisztán tartani meg faj a sex az megis mi a francot tud csinalni mint metelni? Ha orvosi oka van akkor ott nincs igazan lehetőség előnyökről meg hatranyokrol beszélni
2019. szept. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha orvosi oka is van, van választása az embernek, csak körül kell nézni! Sokszor pont maguk az orvosok azok, akik vagy nem tudnak, vagy nem akarnak más megoldást ki vitelezni, és inkább összezavarják az embereket, majd a körülmetélést erőltetik rá, mert azzal tudnak csak több pénzt kinyerni a tb-től, szóval a km az orvosok egyik pénzmosodája sajnos. Ez egyébként bizonyítható.
2019. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia. Ezer ilyen kérdés van, és még lesz is, de akkor ide is bemásolom.

Ha kérdésed van, nyugodtan keress privátban.


_____________________________


Szia. Engem alig egy hónapja metéltek körül saját elhatározásból, de egészségügyi okai is voltak.


Azóta a seb 80%-ban rendbe jött, de a teljes gyógyulásig még kell idő, ez nagyjából 2 hónap, mire lemegy az ödéma pl.


Nekem sajnos fájt a műtét, mert a lidokain nem úhy hatott, ahogy kellett volna, ezért nekem a műtét egy kín volt, de a rettentő szép végeredmény kárpótólt mindenért.


Nem ijesztgetni akarlak, neked biztosan fog hatni az érzéstelenítő, az én szervezetem sajnos nem úgy reagál erre a szerre, mint az emberek 99 %-a.


Milyen érzés? Az első hét a kötések cseréje miatt elég rossz, mert a sebhez ragad a mull lap, de a betadin csodákra képes, azzal lehet leáztatni a kötszert.


Én a 7. napon elhagytam a kötést, első nap még úgy mentem, mint aki betojt, hiszen hozzáért a makk a nadrághoz. Két nap alatt gyakorlatilag teljesen elmúlt az érzékenység.


A varrtok a 21. napon estek ki, vagyis szedtem ki, és ez cseppet sem fájt.


Mint mondtam, nekem nagyon szép. A vágás még látszik, ez fog is még jódarabig, vagy fél évig, de ez nem akadályoz semmiben. Optikailag a pénisz jóval nagyobbnak tűnik, mondjuk nekem sosem volt baj a méretével. Nagyon szép, amikor kétszeresére nő maga a makk is, mint egy szép fényes gesztenye. Arra hasonlít.


Javaslom e műtétet?! Nagybetűvel Igen! Nekem fitymaszűkületem volt, az is az okok közt szerepelt.


Viszont a te életed is meg fog változni és bárki garantálhatja a körülmetéltek közül, hogy csak pozitív csalódás fog érni.


Ha szeretnél egy tiszta, egészséges és tetszetős szerszámot, akkor vágj bele nyugodtan, nem fogod megbánni.


Kérdés esetén írj rám nyugodtan.


20/F

2019. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!