Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafékműtéttel kapcsolatban...

Fitymafékműtéttel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy milyen volt előtte és milyen utána? Minden, ami ehhez kapcsolódik, a szex is.


Megítélésem szerint rövid a fitymafékem és műtéten gondolkozom. Nyilván előtte szakorvosi konzultáció lenne indulásként. Ha hátrahúzom a bőrt a makkot a fék teljesen lefelé húzza. Merev állapotban feszül, orgazmus után pedig fáj a legkisebb mozdulatra is.


Érdekelne, hogy, aki megcsinálta a műtétet, milyen volt előtte a nemi élete ebből a szempontból és mennyivel jelentett ez megoldást? Esetleg, ha orvost is tudnátok ajánlani, azzal, hogy mennyibe került az egész, azt is megköszönném. 29/F



2019. szept. 25. 07:50
 1/4 anonim válasza:
Ne nyafogj. Menj dokihoz műtesdd meg
2019. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Lúzer még a kukid is.
2019. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Huzigáld rendszeresen
2019. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

De sok kedves ember van itt..

Én lány vagyok, szóval csak a másik oldalról tudom elmondani a tapasztalataim:


Volt egy exem akinek egyszer elszakadt még szex közben (mesélte, hála istennek nem velem volt akkor :D ) és utána mikor meggyógyult, már nem volt ugyan olyan. Rövidebb lett neki és műteni kellett.


Ahogy emlékszem azt hiszem elérzéstelenítették neki, aztán pár perc alatt megvolt a dolog, semmi extra. Nem kérdeztem, de gondolom utána még fájt neki pár napig vagy akár 1 hétig is, és gondolom nem lehet szexuális életet élni 1-2 hétig.


Műtét után azonban semmi extra változás nem volt: Én nem vettem észre rajta semmit, ha nem tudok róla hogy meg van műtve szerintem észre sem veszem.

Kicsit talán annyi, hogy ugye jobban hátra lehet húzni a bőrt..

Azt mondta érzésben semmivel nem lett rosszabb a szex, és így már nem is kell félnie, hogy esetleg elszakad.

Talán annyit mondott ha jól emlékszem, hogy kevésbé érzékeny neki a vége, mivel már nem védi annyira a bőr.


Egy szó mint száz, a műtéttől ne félj mert nem vészes, és ha most kényelmetlen neked akkor mindenképp jobb lesz utána. :)

2019. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!