Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon mi lehet a csomó a...

Graverobber kérdése:

Vajon mi lehet a csomó a lágyékomon belül? Részletesen:

Figyelt kérdés

Nagyjából a péniszem mellett közvetlenül, a lágyékrészemen BEULÜL, a bőr alatt találtam hónapokkal ezelőtt egy apró csomószerűséget. Érdekes, mert olyan, mintha megnyomás után mindig eltűnne, legalább is legtöbbször nem találom meg másodjára, aztán amikor napokkal, vagy hetekkel később eszembe jut és megkeresném, akkor újra ott van. Azon a tájékon enyhén fáj miután megnyomkodom.

Talán mintha picit nőtt is volna.

(Mellesleg kezdetleges lágyéksérvem is van, bár nemtudom, hogy ez mennyire függhet össze egy apró csomóval, főleg hogy a sérv feljebb van.)

Mi lehet ez?


"Menjél orvoshoz!" válaszokkal kiméljetek légyszi, nyilván ha akarnék, már elmentem volna. Olyan írjon, akinek tényleg van elképzelése a fent leírtak alapján, mert amiket a google kidobott azokat kb. mindent elolvastam.



2019. szept. 28. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ott nyirok csomók találhatók .
2019. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!