Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mitől fájhat A...

Szerintetek mitől fájhat A bal herém?

Figyelt kérdés

Tapintásra fáj, párom csak a farkamnál izgathat, nem szeretem ha golyókhoz nyúl. Kb 2 éve voltam orvosnál, urulogusnál igen évek óta fent áll a probléma.


Tapogatas után akár percekig is érzek enyhe kellemetlenséget, érintéskor ha megfogom pedig fájdalmat Magától amúgy nem fáj soha.

Volt anno vérkép, meg heréket megtapogatta, meg még ultrahangozta is...


Abban maradtunk egészséges vagyok, de engem ez nagyon zavar... Talán azóta rosszabb is vagy stagnál fene tudja...


Hátha valaki járt hasonló cipőben, de jövőhet szakítok rá időt és megint kimegyek az uroligiára.

Azért daganatra nem akarok gondolni mert két éve is fájt és nem találtak semmit


2019. szept. 30. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, kb azóta is változatlan, sose fáj jobban. Csak tapintásra évek óta érzékeny, a negatív eredmény viszont megnyugtatott a daganatot anno kizárták, semmi problémát nem láttak

Csak fogalmam sincs mitől érzékeny

2019. szept. 30. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen,gyerekkorom ota..a daganat az kemény csomo,az nem lehet,,,érzékeny nagyon,en se szeretm,ha szexnél megfogjak..ha én fürdök es kicsit vehemensebben mosom akkor magamnak is fáj,én is utalom,de sajna mindig is ilyen volt..
2019. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Régen nekem ez nem tűnt egyébként fel, de lehet csak a nemi élet hiánya miatt, tisztálgodásnál még mindig óvatosan csináltam. Személy szerint tini koromban nem emlékszem ilyen problémára


De örülök hogy nem vagyok egyedül, lehet tényleg ez genetika :)

2019. okt. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!