Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres ondó illetve véres...

Véres ondó illetve véres vizelet? SOS!

Figyelt kérdés

Ahogy maszturbáltam, kijött a cucc elmentem WC-re. Ott piros pöttyöket láttam a WC-n. Kérdeztem, hogy nem-i volt valaki WC-n, és azt mondták, hogy nem. Úgy nézett ki mintha le volt volna pisilve a WC. Pisiltem, és sárgás jött. WC-be kiengedtem az ondót, WC-ben nem vettem volna észre, hogy véres ondó lett volna az. Kétségbe vagyok esve.


Olvastam interneten, hogy neadjisten prosztata. Szűz vagyok még nem voltam nővel.


Szerintetek mi lehet ez? Nagyon megvagyok ijedve amiket az interneten olvasnak.

Nem csíp vizeléskor, se fájdalom nincs.


2019. okt. 1. 19:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olvasok*
2019. okt. 1. 19:02
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Mai programod: Megnyugodni, sok zsurlóteát inni.

Holnapi programod: Bőr- és nemibeteg-gondozó szakrendelést felkeresni.

2019. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tessék???
2019. okt. 1. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Urológust keress fel!
2019. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon félek
2019. okt. 1. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem mész a bőr- és nemibeteg-gondozóba holnap, akkor sokkal több okod lesz félni, mint most.

Most nyugodj meg, igyál sok zsurlóteát, és holnap menj el ahová küldtelek a #2-es kommentben. Utána jobb lesz, úgyhogy nyugodj meg, és ne félj!:)

2019. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi köze a bőr és a nemi beteg gondozójával ezzel?
2019. okt. 1. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Semmi csak akkora kamu a kérdésed hogy az már hihetetlen! Tényleg nincs jobb dolgod, mint ilyeneket kitalálni?
2019. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tessék??? Senki itt nem kamuzik. Komolyan kérdezem mert ez megtörtént velem, mi ezen a furcsa? Félek mert ilyet még nem éltem át
2019. okt. 1. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Az egész sztorid kamu! Masuturbálsz, majd pisilsz és kiengeded az ondót! Tudod kivel etesd ezt meg! :D
2019. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!