Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mitől repedezett száraz néha piros a makkom lehet valami fertőzésem van?

Azt vettem észre a napokban hogy elég száraz a makkom és ha meleg víz éri akkor néha csípi a péniszemet. A repedezések a makkomon régóta ott vannak és nem fáj nem viszket ,de néha piros szokott lenni a makk körül. a repedezések elég látványosak és azt vettem észre hogy pár évvel ezelött nem volt ennyire repedezett és a repedések sem múlnak el soha.attól nem lehet hogy túl sokat zsebhokizok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, gomba, repedezés, makk

2019. okt. 7. 16:45  Privát üzenet  

A válaszok
Attól biztos nem .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. okt. 7. 16:47 Privát üzenet
Ezt öreg megszívtad, azt nem tudom hogy tudsz a zsebeddel hokizni, szerintem nem is túl higiénikus, de keress fel egy bőr és nemibeteg gondozót.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2019. okt. 8. 09:26 Privát üzenet
Miért ne lehetne ,ha lyukas a zsebe .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. okt. 8. 16:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

félreértés ne essék nem úgy zseb hokizokXD

# 4/5Időpont 2019. okt. 8. 22:14 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Jó volna, ha látná bőrgyógyász. Amit ő mond, az lenne a megnyugtató. A magad feje után ne próbáld meggyógyítani.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. okt. 11. 11:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől száraz és piros a hímvessző?
Száraz, piros foltok a péniszen?
Száraz, piros a makkor, szoktam kenegetni neogranormonnal de nem használ sokat, mivel lehetne kenegetni? F19
Makkom repedezett és ahol, repedezett ott piros is, valószinüleg száraz, mivel kennyem, vagy valami gomba ellenes kenőccsel?
Makkon száraz piros folt?
Piros, kemény száraz folt (ami inkabb sargas-barna) egy körülmetélt makkon mi lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!