Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS! Véleményeiteket, tapaszta...

SOS! Véleményeiteket, tapasztalataitokat szeretném kikérni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlthéten vissza-vissza térő fityma panaszokkal felkerestem egy urológia szakrendelesét.

Próblémám lényegében a relatív fitymaszűkület, gyulladt makkal és rövid fékkel volt.

Nagyon normális a doki, kezelésként u. n. Dorsal incisiot vagy TKM-et és fityma átvágást javasolta. Kértem egy kis gondolkodási időt....

TKM-et nem szeretnék, egyrészt szerintem kinézetre nem túl szép,másrészt sok rosszat olvastam róla ..

Akiken a D. I.-ot végeztekek, milyen a szex és az esztétika műtét után? Meg vagytok elégedve az eredménnyel? Tényleg rosszul gyógyul, hegesedik, újra szűkül?

Ha nem okozna gondot, privát üzenetben esetleg egy képet a végeredményről küldenétek?

A fék átvágás jó megoldás lenne?

Tanácstalan vagyok...

A fék műtétet mindenkép el szeretném végeztetni, de lehet egyszerre jobb lenne a kettőt...


Köszönöm előre is a válaszokat és/vagy képeket. :)



2019. okt. 8. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A fék átvágása akkor jó megoldás ha rövid a féked, és ha visszahúzod a bőrt a szerszámon akkor lebukik a makk. Ha részleges szűkületed van akkor hiába tudod lankadtan hátrébb húzni mint egyébként, a szűkületed nem fog megszűnni. Szóval sajna sok mindent nem tudsz tenni, csak belemenni a beavatkozásba.
2019. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

Nekem mindkét probléma fenn áll, rövid fék, kisebb szűkülettel...

Esztétikai és működés szempontjából elkellene vegeztetnem a műtétet, de nem akarok beleszaladbi semmibe sem...

2019. okt. 8. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kisebb szűkület? Mennyire tudod felhúzni ha kemény?
2019. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alapból fel megy a makk feléig, de ha hátrébb húzom fáj és megszorul a makk mögött. Ezek tények, orvos is alátámasztotta.
2019. okt. 8. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Szerintem a dorsalis incisio maga a fityma átvágása nálam is ezt végezték és szép lett szóval azoknak az ijesztegetéseknek miszerint nem lesz szép nem kell felülni ha az orvost megbízhatónak ítéled. Ezt azért mondom csak mert már volt itt olyan kérdező is akinek az orvos szándékosan rontotta el vagy a bemetszést vagy a fékátvágást hogy a kérdező biztosan visszamenjen hozzá TKM-re, de hogy diplomás ember miért tesz ilyet, két könnyebbet! Nekem is a körülmetélést nyomatta az agyamra mindegyik annak idején volt olyan urológus is aki úgy nyomatta, hogy rá se nézett szinte, szóval egy lelkiismeretes orvos tényleg ritkaságnak számít, akárhol is rendeljen, nem tudom a tiéd ki és hol rendel! Én speciell annak idején nem találtam magamnak bemetszést végző orvost, pedig eléggé körbenéztem!

A fékátvágás hogy jó megoldás lenne e most erre mit mondjak? Nem tudom, nem vagyok orvos és nem láttam a tiédet, azaz nem tudom megítélni! Ha az orvos azt mondja, és te is rövidnek érzed,.... Nekem mondjuk nem átvágták a fékemet én biztosra akartam menni, hogy nem rontják el és szép lesz és a fékátvágásról nekem megvan a véleményem, ezért kerestem olyan szakembert aki inkább fékalávarrást végez az egy olyan beavatkozás, amit nem lehet elrontani én ezt olvastam róla több különböző fórumon is és egyébként igen, sokkal egyszerűbb dolog mint az úgynevezett kórházi módok, a helye tök sima alig lehet megkülönböztetni az előtte állapottól mert a helye olyan mintha még meg lenne a fék, közben meg nincs már fék, de a helye olyan, hogy a barátnőmnek például fel se tűnt, hogy ott volt valami beavatkozás és az érzékenység is teljesen megmaradt, ez csak azért fontos mert lézerrel ott elvileg bizonyos idegeket is elégetnek!

De szerintem ami fontos kérdés hogy mi miatt gyullad be újra meg újra a fitymád ezt te tudod?

2019. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!