Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit jelent pontosan a felnőtt...

Mit jelent pontosan a felnőtt pelenkán az öt és fél cseppes jelzés?

Figyelt kérdés
Nekem az alapbetegségem miatt már majdnem tíz éve fel van írva a felnőtt pelenka,de csak mostanság kezdtem el használni,egyébként Seni active basic large 3 a nekem felírt pelenkának a neve,de eddig nem tudtam utána nézni hogy mennyi vizeletet és székletet raktároz el ez a felnőtt pelenka.pedig úgy érzem ezeket fontos lenne megtudnom és másoknak is tudniuk kell ha erre van szükségük,egyébként 32 éves férfi vagyok,gyógyíthatatlan két bottal járó beteg vagyok,csak hogy ezt mások is tudják,hátha érdekel valakit ;-) :-)

2019. okt. 8. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a felírt pelenka ingyenes vagy kedvezményes. De ha 10 évvel ezelőtt lett lett írva a felnőtt pelenka akkortól érdemes lett volna beszerezned.
2019. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nedvszívóképességét jelöli.
2019. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szíves válaszokat,az első válaszolónak szeretném írni,hogy köszönöm szépen és én akkor ki is váltottam két csomaggal közgyógyellátási támogatással és a második válaszolónak is külön köszönöm a válaszát,csak érdekelne az nagyjából hány liter vizeletet tart meg és mennyi székletet?


Szeretnék elnézést kérni,de szerintem ezekről így őszintén tehát nem kerülő utakon érdemes megbeszélni :-)

2019. okt. 15. 13:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként szeretném megkérdezni,hogy mit is jelent pontosan az az öt és fél cseppes jelzés a nyolc cseppes jelzésből?


Bocsánat,de nem jut eszembe hogy pontosan milyen inkontinenciát találtak nálam,pedig biztosra veszem hogy az a jelzés arról árulkodik.


Egyébként a teljes őszinteség kedvéért elmondom,hogy én jelenleg 32 éves vagyok és gyógyíthatatlan idegrendszeri sérülésben szenvedek.

2019. okt. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!