Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz szemölcs eltávolítása?

Cecee kérdése:

Pénisz szemölcs eltávolítása?

Figyelt kérdés
Makkomnál egyre több szemölcs jelenik meg. Valami kenőcs, vagy szemölcs fagyasztó használa?? Már aggódok miatta

#szem #ölcs
2019. okt. 12. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Előbb a bőr- és nemibeteg-gondozóba menj, ott majd megmondják mivel kezeld, mielőtt még te magad kezdenéd el magadat felelőtlen módon félrekezelni!
2019. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemi szemölcsökre nem használhatók a bolti szemölcsfagyasztók.
2019. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasoltok rá??
2019. okt. 18. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne légy te is ennyire értetlen kérdező!

#1-es kommentben leírtam mit (milyen szakrendelést) javaslok rá, ne játszd az értetlent!

2019. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bubbb válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz! mivel általában jó sokára adnak időpontot így ajánlanám , hogy magán dokihoz menj!

A genitális szemölcsök 99% ban fertőzőek, szóval ha van párod ugyanennyi az esélye, hogy ő is kapott belőle :S

A genitális szemölcsök hamar szaporodnak szal mielőbb haladj!

2019. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is oda küldtem, de mégis itt értetlenkedik!

Amúgy meg a bőr- és nemibeteg-gondozó is a bőrgyógyászat alá tartozik, azonban speciálisan az ezen a területen előforduló problémákra szakosodva, ezért inkább ide menjen és ne a sima bőrgyógyra!

2019. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TentPreton válasza:
94%
Fokhagyma vagy almaecet, naponta háromszor. És amikor elszáradva lepottyan, vedd figyelembe, hogy egy csíra lesz a helyén, amit ha nem kezelsz 2 hétig tovább, újranő.
2020. ápr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!