Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Hatásos potencianövelőt tudnátok ajánlani?

Sziasztok!

Nemrég váltottam munkahelyet, még sokat stresszelek rajta, hogy megfelelek-e, gyorsan belejövök-e és emiatt sajnos merevedési problémáim lettek. A vágy megvan és a műszerrel sincs gond, mert reggelente van merevedés, de nap végére amikor a párommal összefeküdnék, akkor képtelen vagyok behatolni, mert nem tudok kikapcsolódni és most a merevedési gondok is elterelik a figyelmem. Tudnátok ajánlani tényleg működő potencianövelőt?

Emiatt nem szeretnék orvoshoz fordulni, mert csak idő kérdése, amíg az új helyzetet megszokom.

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: merevedési probléma, stressz, potencianövelő

okt. 15. 12:37  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell potencianövelő, hanem el kell lazulni lelkileg. Még azt tudom tanácsolni, hogy az orgazmust sem kell erőltetni, nem számolja senki. Szóval az ágyban lehet beszélgetni, hülyéskedni is, a többi meg majd jön.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 15. 13:06 Privát üzenet
Akkor reggel csináljátok.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 18. 07:00 Privát üzenet
ciucmiercurea nevű felhasználó válasza:

Szia! Én szoktam potencianövelőket szedni, szeretem ha sokáig bírom meg állandóan áll :D De tényleg. Próbáltam már sokfélét, sokféle helyről is rendelni, [link] innen jön meg rendesen és jó is amiket rendelek. Viagrától áll, de nagyon :D A super kamagrától nem áll annyira mint a viagrától, viszont azzal meg tovább bírom. De szerintem egyénfüggő, ki kell próbálni, csak sok a fos oldal, vigyázz honnan rendelsz...

# 3/3Időpont okt. 19. 14:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16-éves srác vagyok és fitymaszükületem van. Mit tudtok ajánlani?
A Boom Boom potencianövelőt próbálta valaki?
Potencianövelőt szeretnék rendelni. Mennyire biztonságos oldal ez a kapszulacenterPONThu? Rendelt innen már valaki?
Tudtok ajánlani Budapesten NŐ urológust?
Tudtok olyan forumot ajanlani ahol sexro, impotenciarol lehet beszelgetni, es porgosebb mint itt GYK a tema, tobb valasz erkezik?
Valaki próbálta már a Durr potencianövelőt? Milyenek az eddigi tapasztalatok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!