Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hatásos potencianövelőt...

Hatásos potencianövelőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég váltottam munkahelyet, még sokat stresszelek rajta, hogy megfelelek-e, gyorsan belejövök-e és emiatt sajnos merevedési problémáim lettek. A vágy megvan és a műszerrel sincs gond, mert reggelente van merevedés, de nap végére amikor a párommal összefeküdnék, akkor képtelen vagyok behatolni, mert nem tudok kikapcsolódni és most a merevedési gondok is elterelik a figyelmem. Tudnátok ajánlani tényleg működő potencianövelőt?

Emiatt nem szeretnék orvoshoz fordulni, mert csak idő kérdése, amíg az új helyzetet megszokom.


Előre is köszönöm!



2019. okt. 15. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell potencianövelő, hanem el kell lazulni lelkileg. Még azt tudom tanácsolni, hogy az orgazmust sem kell erőltetni, nem számolja senki. Szóval az ágyban lehet beszélgetni, hülyéskedni is, a többi meg majd jön.
2019. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor reggel csináljátok.
2019. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én szoktam potencianövelőket szedni, szeretem ha sokáig bírom meg állandóan áll :D De tényleg. Próbáltam már sokfélét, sokféle helyről is rendelni, [link] innen jön meg rendesen és jó is amiket rendelek. Viagrától áll, de nagyon :D A super kamagrától nem áll annyira mint a viagrától, viszont azzal meg tovább bírom. De szerintem egyénfüggő, ki kell próbálni, csak sok a fos oldal, vigyázz honnan rendelsz...
2019. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Andrologus tud adni gyógyszert. Attól le sem tudod lőni a répát. Tapasztalat!!
2020. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erogen X Gélt rendelj a netrol! Nem drága és mivel bekell vele kenni a peniszed,így külsőleg hát és nem nyomja fel a vernyomasodat sem! A heréket bekened,akkor még a sperma termelést is fokozza!A prosztatat is rendben tartja!Én is használom!Szinte állandóan kőkemény penisszel ébredek!Egész nap merevedesem van tőle pedig már 67 éves vagyok!
2023. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!