Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van 18...

Fitymaszűkületem van 18 évesen. Mit tegyek? Milyen bajaim lehetnek?

Figyelt kérdés
Màr több éve kb 11-12 éves korom óta tudom hogy fitymaszűkületem van, egyátalám nem tudom felhúzni a bőrt sohanem is tudtam. Soha nem foglalkoztam vele szégyeltem. Te tudom hülyeséget csináltam. Azt hallottam a makkon összegyűlhet sok szennyeződés. Milyen bajaim lehetnek? Lehet valaha egészséges péniszem? Vagy soha nem próbálhatom ki a szexuális életet?
2019. okt. 15. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj el urológushoz sürgősen.

Lehet, hogy körülmetél, és akkor annyi. Nyugodj meg, ez azért nem hererák, hogy mindjárt belehalsz.

2019. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem tudsz rendesen tisztálkodni, gyulladást okozhat! Menj el urológushoz, nézesd meg, kezeltesd és utána ugyanúgy élhetsz majd nemi életet, mint bárki más!
2019. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmi utólagos bajod nem lesz, miután a doki megnézte, és megmondta, hogy mit kell csinálnod vele. Gondolom már most jó büdi lehet a farkad.
2019. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszíró igen eléggé büdi ez is zavar
2019. okt. 15. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Jó langyos szappanos vízben kiáztatva, óvatosan hátrahúzva a bőrt, kimoshatod belőle a szmetyit. Így úgy fog kinézni, hogy koszos nyakkal és büdös hónaljjal mész orvosi vizsgálatra.
2019. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hlye nullázó
2019. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia menj el orvoshoz! Max korbe metel, egyszerű kis mutet, nekem is volt 13 evesen. :)
2019. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

7 es ,azért csak ne írd le ezt a műtétet,még ha neked is volt . Nincs olyan műtét aminek kockázata ne lenne .-A tkm metélésnek mindig van olyan útó maradványa amiről az orvosok sem tájékoztatják a tmk et,pedig kellene .

Sajnos a fiatal koruaknál meg a szülők döntik el,a vissza csinálhatatlant .

2019. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, mégis milyen maradványról beszélsz?
2019. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!