Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Babaolaj használata után...

Babaolaj használata után gomba? Mi ez?

Figyelt kérdés
A péniszemre szexuális együttlét során babaolaj került, ami után ugye egy olajos réteg alakult ki rajta. Ezután bepirult, viszketni kezdett a fitymám belső része. Radírszerű, hámló smegma jelentkezett, és kissé büdös is. harmadik napja tart a dolog, nem múlik. Gondosan mosom, szárítom, de nem múlik. Ez mi lehet? arra gondoltam hogy lehet bőrirritáció is, de gomba is, hiszen az olajréteg miatt a pórusok elzáródhattak.

2019. okt. 16. 23:27
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
szimpla canestennel megéri megpróbálni kezelni, vagy mindenképpen menjek orvoshoz?
2019. okt. 16. 23:28
 2/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
10%

Gomba így nem alakul ki, de azt nem értem babaolaj hogy került rá szexuális együttlét során, ez kicsit olyan pedofílen hangzik....

Gomba terjedne is....

Én azért utánanéznék mi van ebben a babaolajban, szerintem allergia, de irritáció is lehet, érdekes hogy lehet ilyen cuccot eladni..

Használj sima szappant langyos vízzel, esetleg kamillát és elmúlik.

2019. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Ki javasolta neked ezt a hülyeséget, hogy babaolaj a péniszedre szex közben? És miért nem a bőr- és nemibeteg-gondozóhoz fordultál először?
2019. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
síkosítóként volt használva, masszázs során, semmi pedofil nincs ebben. Nem azért babaolaj mert bármi köze lenne a csecsemőkhöz, csak mert elvileg nem szabadna irritációt okoznia... Úgy tudom a gombát nem csak elkapni lehet hanem eleve jelen van a szervezetben.
2019. okt. 16. 23:47
 5/28 A kérdező kommentje:
Mert a partneremnek biztosan nincsen nemi betegsége... mással pedig nem szexelek
2019. okt. 16. 23:47
 6/28 A kérdező kommentje:
valóban hülyeség volt gy használni, de elvileg nem kéne irritációt okozzon
2019. okt. 16. 23:48
 7/28 A kérdező kommentje:
Minden esetre a lebaszás helyett légyszi azt mondjátok meg, hogy mindenképp orvoshoz menjek e, vagy várjak még pár napot és próbáljam ki a canestent?
2019. okt. 16. 23:49
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem menj, de borgyogyaszhoz talan vagy bor-nemibeteg gondozoba. Nem gaz rakented megmondjak mi van es megnyugszol. Egyebkent nem oda valo szerintem, ha bejut a huvelybe az sem tul pozitiv. Legkozelebb sikosito :) (van, ami masszazshoz is jo.)
2019. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Valószínűleg nyálkahártyára nem szabad kenni,erősen irritatív ezek szerint. Leírás mit ír erről?
2019. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Már írtam a #3-as kommentben: Bőr- és nemibeteg-gondozóba, és ha nálad tünetek vannak, akkor vidd a partneredet is, akkor is, ha látszólag nincs tünete! Nem az számít ami látszik, hanem az hogy meggyőződjetek arról, hogy nincs tényleg semmi baj, és ha mégis, akkor ne adogassátok át oda-vissza egymásnak! Ha gomba jelen is van, ha a barátnődnél túlszaporodott, akkor nálad is szerintem ezért okozhat tüneteket!

A babaolajat meg nem a nemi szervekre kell kenni, hanem a környékére csak, felejtsétek egy életre el! Nem véletlenül terjedtek el a vízbázisú síkosítók, legyetek tájékozottabbak mielőtt kipróbáltok valami jó ötletnek tűnőt!

2019. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!