Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Babaolaj használata után...

Babaolaj használata után gomba? Mi ez?

Figyelt kérdés
A péniszemre szexuális együttlét során babaolaj került, ami után ugye egy olajos réteg alakult ki rajta. Ezután bepirult, viszketni kezdett a fitymám belső része. Radírszerű, hámló smegma jelentkezett, és kissé büdös is. harmadik napja tart a dolog, nem múlik. Gondosan mosom, szárítom, de nem múlik. Ez mi lehet? arra gondoltam hogy lehet bőrirritáció is, de gomba is, hiszen az olajréteg miatt a pórusok elzáródhattak.

2019. okt. 16. 23:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen van benne parafin olaj ami irritációt okozhat, illetve az olaj elzárja a pórusokat. ma már egy fokkal jobb, enyhültek a tünetek, de holnap azért elmegyek dokihoz. Legközelebb valami direkt erre valót használunk...
2019. okt. 17. 17:30
 12/28 anonim ***** válasza:
48%

Jó lenne ha tudnátok .

A baba olaj egy steril termék.Mivel valójában a pici babáknak készült rendszeresen hatóságilag ellenőrzött.

A gyermek megszületése után is ezzel törlik le a fej bőrén maradt mázt .

Tetszik ,nem tetszik ,bizony az orvosok is ezt ajánlják sikositónak,nem holmi ellenőrizetlen kozmetikumokat .

Óvszer használatánál nem ajánlott,mert elgyengitheti a gumit.

A probléma bíztos nem a baba olajtól van.

2019. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%
Megnézném azt az orvost, aki babaolajat ajanl sikosítónak. Hatmasszirozashoz oke, de szexhez alkalmatlan. Biztos nem kenném oda.
2019. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Szerintem irritáció volt, mert mára elmúlt. Legközelebb jobban utánanézek a dolgoknak
2019. okt. 18. 12:01
 15/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha irritáció is, nézessétek meg magatokat az ajánlott szakrendeléssel. Lehet hogy van gomba is csak lappang, menjetek inkább biztosra, akkor is, ha tünetmentessé váltál vagy váltatok mindketten!


Ami meg a babaolajat illeti, érdemes nemcsak vakon ajánlgatni, hanem utána is nézni az összetevőinek: kőolajszármazék! Az olajszármazékok sosem sterilek plusz kórokozófogók, szóval kár erről hozzá nem értőknek okoskodni. Kisgyerekeknél is a védőnő csak a nemi szerveken kívüli kezelésre ajánlja, nem a nemi szervekre, nem véletlenül. Legközelebb viselkedj felelősségteljesebben, ha új dolgot próbáltok ki nézzetek utána előbb! És most menjetek a bőr- és nemibeteggondozóba tesztet csináltatni a biztonság kedvéért, mert ha mégis van valami azt máskor bármi más is előhozatja!

2019. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
9%
Én tuti nem örülnék neki, ha a páromnak ilyen tünetei jelentkeznek, majd közölné, hogy elmúlt és nem megy el dokihoz. Ki tudja, hogy mi volt ez, és a párod is elkaphatja..
2019. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) hol olvastad azt, hogy nem megyek el dokihoz? Annyit mondtam hogy a tünetek mára elmúltak.
2019. okt. 18. 12:56
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

De ha elmész, ne csak te menj, hanem a párod is!

Folyton azt írod, hogy elmész, miközben én meg szándékosan azt írtam, hogy "menjetek"! Olyan benyomást keltesz, mintha ezt nem vennéd elég komolyan, csak elbagatellizálod, kérdező! Szerintem ezért írta meg a #16-os kommentelő is a véleményét, és azt kell mondjam, nekem is ezt sugallod kérdező, kvázi hogy szándékosan értetlenkedsz, akkor is ha nem így gondolod,szóval ha nem is konkrétan ezt írtad le, mégis ezt sugallod, úgyhogy a #16-osnak azt kell mondjam, igaza van!

2019. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
jaj istenem... az értelmét nézd a szavaimnak ne azt hogy milyen sugallmazást vélsz felfedezni mögötte. Hétfőre kaptam időpontot. Gondoltam leírom hogy elmúltak a tünetek, hátha valakit érdekel :D az ilyen rendelések nem párban vannak ugyebár, szóltam a páromnak, majd ő is elmegy gondolom
2019. okt. 18. 13:29
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

...gondolod... 🙄

Na, te is csak magadra gondolsz folyton, és nem lepne meg hogy még rendszeresen jössz ide esetlenségedben panaszkodni. Szeretitek ti egymást egyáltalán, ha ennyire mindegyek ezek a dolgok?

Mert ha neked ennyire mindegy hogy oda-vissza passzolgatjátok egymásnak ha valamelyikőtöknek van valamilye, az már nagyfokú igénytelenség. Se magadat nem tiszteled se a párodat!

A párodat azért nem, mert lesz,,,rod hogy elmegy-e, hogy ő is vigyázzon magára, akkor pedig te hiába mész el a nemibeteg-gondozóba, vissza fogod kapni tőle, ha lappang benne valami! És így hogy mindegy neked, hogy a párodban lappang valami és visszakapod tőle, ezért nem tiszteled magadat se!

Az ilyen hozzáállású ember a felelősség tudatos emberek szemében egyszerűen gáz, szóval ha jót akarsz magadnak, vidd csak el magaddal a párodat is, azzal többre mész mint röhögéssel meg bagatellizálással, amit az imént is beigazoltál, ember! Én szeretem a barátnőmet, és ha ilyen lenne tőle is elvárnám hogy menjen el a nemibeteg-gondozóba velem és nézesse meg ő is magát!

2019. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!