Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájnak a heréim mit tegyek?

Fájnak a heréim mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb másfél két hónapja eleinte égető érzés volt a bőr alatt a herezacskómban, egy hónappal később pedig már maga a heréim is fájtak. Elmentem urulógushoz, megfogdosta, és ultrahangot is csinált. Mindenhol megvizsgált, még a hasam hátam is átnézte, de semmit nem talált, minden teljesen egészséges. Elváltozás annyi történt, hogy míg régen a heréim és a zacskó belógott a pénisz alá, most amióta ez a probléma van, összement és szűkebb a zacskó, közelebb vannak a golyók a testemhez(hőmérséklettől függetlenül). Szinte teljesen hozzátapadtak. Nem tudom jobban megfogalmazni. Ráadásul a bal herém, sokszor bent van a jobb mögött és egymást kitolják előre és hátra. A doki azt mondta, hogy változások még mennek végbe a szervezetemben és emiatt lehet. De nem hiszem hogy normális ami alakult, mert baromi hülyén is néz ki a zacskóm így. Egyébként most leszek 21, 190 magas vagyok. Ezelőtt kicsivel a hasammal is voltak problémák, fájdalmak. Semmit nem talált a belgyógyász akkor se az ultrahangon. Gondoltam leírom, nem tudom a kettő összefügg e. Vizeletvizsgálat is volt, abból se tudtak semmit megmondani. Egyébként nem tudom, hogy ezt leírjam e, de sose voltam ágyban soklövetű. Az első menettel nincs baj, elég ideig tart és nem kellemetlen, de mondjuk ha egy fél óra elteltével jön a második, akkor már szinte esélytelen, hogy elmenjek. Legalábbis nagyon nehéz, ami eleinte jó, de eljutok mindig egy pontig, hogy már a partnerem is várja, hogy mikor van vége és már neki is kezd kellemetlen lenni egy idő után, kiszárad stb... Általában kell is szünet és később tudok csak újra végezni,de az is inkább kellemetlen érzés mint jó, és a heréim mögött a két lábam között ilyen görcsös szúró érzés keletkezik. Nem tudom ezek a dolgok összefüggenek e, de most gondoltam hátha tud valaki valamit mondani. Köszönöm ha elolvastad és tudsz tippet adni.
2019. okt. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyabb kivizsgálásra van szükséged.
2019. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hova kéne mennem? Milyen vizsgálat kellene még?
2019. okt. 20. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre menj!
2019. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért ott mivel csinálnak többet? Fiatal orvos volt viszonylag, nem ilyen halál unott aki leszarta hogy mi van. A kórházban dolgozó ismerős is azt mondta, hogy tisztességes. Tényleg mindent megvizsgált, többször is átment mindenhol bent voltam vagy kétszer annyit mint a többi előttem lévő beteg. Mi mást csinálna még egy magánorvos azon kívül hogy elrakja a pénzem?
2019. okt. 21. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahangos bohóckodás helyett egy kismedencei CT vagy MRI kellene, mert ez így komolytalan..
2019. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!