Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szlovákiai magyarok, vagy...

Szlovákiai magyarok, vagy akik értenek szlovákul!? Műtét előtt állok kérlek többi lent! Nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Voltam urológusnal rövid fitymafék végett és azt írta a doki papírra:

N47-hyperplasticka predkozka,fimoza a parafimoza


Magyaráztam a dokinak még előtte,hogy csak a fitymafék távolítasarol lenne szó


Ugye itt nem csak metélést értenek?

Csak a féket vágják el?



2019. okt. 20. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
N47 Fitymatúltengés, phimosis és paraphimosis
2019. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
1 es ,ezzel semmit sem segitettél a kérdezőnek .
2019. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Ebből senki nem fogja tudni neked megállapítani, hogy mit akar a doki, de ha így mentél el urológushoz, ennyire készületlenül, akkor egyáltalán nem csodálkozom azon hogy most ennyire parázol! Én a helyedben okosabban csinálnám, mint ahogy azt csináltam is, nem azonnal urológushoz fordulni eszetlenül aztán meg parázni, hogy "jaj Istenem, vajon megértette-e és azt fogja-e vajon csinálni?", hanem előtte fel kell készülni az orvosi látogatásra is. Vagy érettségizni is így mész el, hogy nem tanulsz rá? Dogát is így írsz, hogy nem tanulsz rá?

Na akkor azt tanuld meg, hogy orvoshoz se így menj el, hogy nem készülsz fel tudásilag és lelkileg, különben te leszel a következő gyakorikérdésen panaszkodó áldozat, akit metélnek, mert ennyire felelőtlen vagy!

Fitymaszűkületi tanácsadót keress, aki felkészít, ha orvoshoz akarnál menni, és az összes lehetséges megoldást végigveszi veled amit az orvos csinálhat veled! És itt nem a fórumokon privát üzenetekben önmagukat ajánlgató okoskodó pedofilokra meg perverzekre gondolok, akik csak a farkadat akarnák stírölni, amikor neked segítségre lenne szükséged, hanem olyan szakemberre, akinek szakértelmének a neten is utána tudsz nézni!

2019. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a diagnózis, ebből nem derül ki, mi a kezelési terv.
2019. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mikor műtenek?
2019. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!