Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem és rövid...

Fitymaszukuletem és rövid fitymafékem van. Elmenjek megcsinaltatni?

Figyelt kérdés
A fitymaszukuletem az nem vészes makk aljáig lejon mereven néha tovább akkor már csak a fék húz kicsit meg látszik a rúdon hogy egy helyen feszül a bőr. Elmentem orvoshoz csütörtökre beirt fitymafék műtétre. Aztmondta nem látja értelmét hogy körülmetéljen nézzük meg így. Végre valaki aki nem metélni akar de attól hogy a féket atvagja attól még a szűkület megmarad nem? vagy némi segítséget ad a bőrnek és nem feszül annyira? Mert nem akarok 2 műtétet. Megoldani a szűkületet egy plasztikaval vagy valamivel mert ez nem biztos szerintem.
2019. okt. 25. 16:17
 1/5 TR75 ***** válasza:

Ha hátrahúzható a fityma a makkról, és csak a fék akadályozza, hogy esetleg még jobban hátra lehessen húzni, akkor tényleg csak a fitymaféket kell átvágni.

Kérésre megcsinálják a körülmetélést is, de ebben az esetben nem biztos, hogy indokolt.

2019. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hatrahuzhato egy bizonyos szintig de lehet látni hogy nem olyan mint egy normális fityma csak a szűkülethez képest hátramegy.
2019. okt. 25. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt a nem vészes szükületet műtéttel akarod megoldani,ez esetben a féket is leműtik.Ez 1 műtétnek számit .
2019. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TR75 ***** válasza:
A fitymaszűkület konkrétan látszik? Tehát körben megfeszül a bőr, ha hátrahúznád? Fáj, feszül, esetleg kireped?
2019. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A merevedéskor feszülő részről neki is beszámoltál? Ha szűkületed is van, az a fitymafék átvágásától nem oldódik meg, de ha neki van igaza, megúsznál egy komolyabb műtétet. Ha bizonytalan vagy, nézesd meg másik orvossal is, ha tudod, vagy beszélj az orvosoddal minél hamarabb, még a műtétet megelőzően!
2019. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!