Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 és fél hete volt rövid fék...

3 és fél hete volt rövid fék műtétem, de nem tapasztaltam változást. Menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ugye mint minden rovid fekkel rendelkezo embernek a baja az volt hogy feszult a fek ha hatrahuztam a bőrt és megakadta makk alatt.

Na most nekem az a gondom hogy ahol volt a fek ott hatul a bort letudom huzni sokaig de elol a makknal ahol a nagyobb felulet van ott ugyanugy fent akad a bőr, sot vissza is csuszik.

Most nem tudom hogy menjek e megint vissza az orvoshoz, vagy megfog valtozni?



2019. okt. 26. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj egy kontollt és kérdezd meg, hogy ez így normális.
2019. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. okt. 26. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Az orvosi tudomány megállás nélkül fejlődik. Ennek örülni is kell,de ez ne az orvos javát szolgálja igazán .

Nagyon le van ez a műtét egyszerüsítve,mert így könnyebb,gyorsabb az orvosnak . Átvágom,2 varrat,aztán írány haza .A múltban ez nem így volt ,és talán a régi dokiknál ma sem .A kb 20 éve kiadott orvosi könyvben erről azt irja 1 urológus prof. a féket teljes egésszében le kell műteni,mert ez nem gumiból van ,hogy nyúlladni tudjon

.Ez esetben 4-5 varrat biztos volt is bent .

Ha volt rövid fékes kérdés ,szinte mindenkinek megirtam,mire figyeljen oda.Az az orvosnak nem tetszik,keressen másikat .

Persze az ilyen válaszaimat,az itt válaszolgató klikk,azonnal le is húrrogta,csak azért mert a személyem nem tetszik nekik. 1 biztos ,nagyon kevés az egészség ügyi ismeretük .

Hogy mit lehet tenni ? Korrigálni kell.Aki műtött annál nem lesz könnyű,mert a hibáját nem fogja beismerni .

Sajnos te már a sokadik vagy ,aki így járt .

2019. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik volt az az orvosi könyv? Szívesen utánaolvasnék én is!
2019. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De miért csinálna ilyet a doki?
2019. nov. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!