Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házilag el lehet vágni a...

Házilag el lehet vágni a fitymaféket?

Figyelt kérdés

Vagy egy éles pengével, vagy van ilyen kauterizáló gépem is ami elektromos ion működési elvű, magyarul így éget.

Szépen lehet vele dolgozni, az ilyen futószemülcsöket is ezzel szedtem le.

Nekem még nem szakad el a fék, de egy erősebb húzogatásnál kisebesedik.



2019. okt. 27. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene...
2019. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Életveszélyes művelet ez .
2019. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináld csak, legalább szerzel egy jó estét a sürgősségin dolgozóknak.
2019. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi értelme kísérletezni. Arra vannak az orvosok, hogy megoldják az egészségügyi problémáinkat.
2019. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Orvosnál is kb. pár perc, miért kísérleteznél ezzel otthon amikor nagy bajt is csinálhatsz?
2019. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell óvatoskodni. Én a kisbaltát ajánlanám, de előtte fertőtlenítsd le.
2019. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lidocain kenőcs kapható vény nélkül, amivel lehetne érzésteleníteni, de utána hogy hajtod magadon végre a műtétet? Mert ha még bele is vágsz, utána rendesen vérezni fog, össze is kell ölteni, majd még el is fertőződhet. Ilyen mutatványt bízz szakemberre. Remélem a pörkölős, égetős megoldást poénnak szántad, mert egy rossz mozdulat és a makkodat is elhamvasztod. Gondolom akarsz még utána családot alapítani.
2019. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az az égetőst ne úgy képzeld el mint egy pörkölő :) van egy finom vége mint egy ceruzahegy és vérzés nélkül "éget" de nincs semmi tűz vagy ilyesmi..
2019. okt. 28. 20:15
 9/14 anonim ***** válasza:
A saját testeddel azt csinálsz, ami jól esik. Ha csak simán belevágsz, attól még a makk alján ott fog fityegni a maradéka, ami nem lesz túl szép látvány. Ezért kell sebész, hogy az egész legyen eltávolítva és összeöltve szebben gyógyuljon. Ciki? Igen. Kellemetlen? Igen. Egy másik férfi fogdossa a fütyidet? Igen. De most valamit valamiért. Nem érdemes hiúságból a férfiasságod kockáztatni.
2019. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel nem cikibb mint egy nőgyógyászati kisműtét pl. Emiatt felesleges parázni, látott már ilyet a sebész.
2019. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!