Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor puha marad a...

Merevedéskor puha marad a makkom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

12 éves koromban kezdtem maszturbálni és emlékeim szerint a makknak viszonylag keménynek kell lennie. Nemi életem 17 évesen kezdtem élni, tavaly tavasszal azonban szakított a volt barátnőm, tehát visszatértem az önkielégítésre. Ekkoriban lett feltűnő, hogy nem igazán kemény, de arra gondoltam, hogy nem izgatom fel magam eléggé és ezért nem keményedik be. A sperma is csak ki szok folyni ha verem. Pár hónapja újra van kapcsolatom és 2 hete kezdtünk szexuális életet élni. A helyzet azonban nem sokat változott. Puha marad. Megnő, de alig keményebb valamivel, könnyen össze tudom nyomni, ráadásul ilyenkor össze is megy majd magától visszaveszi a nagy formáját, de marad puhácska. Szex közben nem okoz gondot, érzékenysége megvan, színe olyan amilyennek lennie kell. Felizgulással se lehet gond ugyanis ha a barátnőm csinálja akkor 1-1,5 méterre is képes lőni. Nem vettem észre, hogy őt zavarná (volt előttem 2 barátja akivel szintén le szoktak feküdni) tehát az is megfordult a fejemben, hogy én hipeolom a dolgot. Rákeresve azt találtam még neten, hogy lehet érrendszeri/vérellátási probléma, ám ha a tetején a makk szélét megsimogatom akkor teljesen szinte kő keményre bekeményedik, tehát ezt is ki zárnám. Lehet, hogy ez így normális?

Tisztában vagyok vele, hogy itt nem esek keresztül orvosi kivizsgáláson, látatlanban nem lehet semmi biztosat mondani, csak arra lennék kiváncsi, valaki tapasztalt e ilyet.

F/20



2019. okt. 28. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Bal oldali hereviszerem van, ám orvos szerint nem kell semmiféle beavatkozás, igaz amikor nála voltam még nem figyeltem fel a makk puhaságára. A herém illetve a vezetéke azóta nem változott tehát nem is voltam kivizsgáláson (ő is ezt tanácsolta, hogy amennyiben nem látok/érzek változást nem kell mennem kontrollra). Lehet az lesz, hogy egyik nap meglátogatom. Fitymaszűkületem nincs - hozzátéve a kérdéshez.
2019. okt. 28. 14:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisse hipochonder vagy. Semmi bajod.
2019. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos jelenség. A makk nem mindig kőkemény ráadásul nagyon könnyen ki lehet belőle préselni a vért. (amit meg is teszel maszturbáláskor szinte biztosan) Akkor és ott ahol kell elég kemény lesz. Ne aggódj.
2019. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A here viszérre oda kell figyelni,az nem játék .

Attól majd válhat olyan puhává a heréd ,mint a makkod .

2019. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Nem kell túlizgulni a dolgot, nincs semmi bajod.

22/f

2019. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!