Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy olyan gondom lenne, hogy...

Egy olyan gondom lenne, hogy eddig azt gondoltam, hogy a herém ondovezeték csatlakozási pontja fáj, semmilyen komoly elváltozást nem tapasztalok. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
De most rájöttem, hogy igazából csak oda sugárzik ki a fájdalom. Ha megnyomom a jobb oldali herezacskóm és szeméremdombi csatlakozását (a környékét a szeméremdombomnál) akkor fáj igazán. Ez mitől lehet? :o Időközönként szokott fájni valamikor nem aztan teljesen elmúlik majd fél háromnegyed nap után ismét előjön pár órára..

2019. okt. 31. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

menj el urológiára. sok minden lehet.

mellékhere gyulladás, részleges csavarodás, visszértágulat stb. mindegyiknek lehet ilyen tünete, de persze az is lehet, hogy semmilyen eltérést nem találnak. kivizsgálás mindenképpen kell.

2019. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy hete még a szeméremdombom alhasam fájt. Azt mondta háziorvos, hogy holyaghurut ... éjszaka 5 ször pisiltem, de nem fájt a vizelés.... antibio után rendbe jött, most viszont ez a bajom... feltétlen elmegyek orvoshoz csak itt a hosszu hétvége...
2019. okt. 31. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!