Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj az elmúlt 5 napban...

Miért fáj az elmúlt 5 napban egyre felizgultabb állapotban és orgazmus közben a fejem felső illetve a tarkom része? 21/F

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 napban ha a barátnőmmel csinálom ha egyedül végzek önkielégítést erős fájdalmat érzek ami lüktet és nagyon erős nyomást helyez a tarkomra illetve fejemre már már olyan szinten, hogy fognom kell és muszáj kimennem a levegőre mert annyira fáj és ilyenkor általában vörös lesz a fejem is és a vérnyomásom is megnövekszik(mértem 155/97).Gyulladásban van a mandulám kétszer volt tályogom amit kezeltek most nincs tályog csak a seb és a megduzzadt mandulám.2 hét múlva lesz a mandulaeltávolító műtetem.Lehet e köze a gócos mandulámnak a fejfájásomhoz orgazmus és szex közben?Esetleg lehet e más a háttérben pl az,hogy ritkán szívunk marihuanát?

21/F

Válaszokat előre is köszönöm.



#szex #orgazmus #fejfájás #gyulladás #mandula #tályog #marijuana #toroktályog #orgazmus közbeni fejfájás #szex közben fejfajas
2019. nov. 1. 09:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja kb utoljára akkor szívtam amikor elkezdődött a fájdalom azóta semmit
2019. nov. 1. 09:57
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert nagyon megemelkedik a vérnyomásod .

Kábitózni azért még sem kellett volna .

2019. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem csinálom. Akkor is ritkábban csináltam havonta 2-3x max.
2019. nov. 1. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert fa5zfej vagy?

Bocsi, ezt nem hagyhattam ki.

Viccet félretéve valósínű, hogy autoimmun eredetű érgörcsről van van szó. (Egyre több ilyen van manapság.)

2019. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az :D
2019. nov. 4. 16:22
 6/10 anonim válasza:
Orgazmus után nekem is majd szét szakad a fejem. Ez van..
2019. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne h a mandulahoz van köze hiszen ezelőtt egyáltalán nem volt. Olyan meg, hogy random előjön sztem nincs nagyon így valaminek ki kell váltsa ezt az állapotot...
2019. nov. 5. 10:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Hahaha a mandula miatt van 😂😂😂
2019. nov. 6. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:

A mandula nagyon komoly gyulladást tud okozni, sőt legyengülést. Én simán eltudom képzelni, hogy a mandulával járó tünetek, mint pl láz, gyulladás, legyengülés, simán okozhat fejfájást orgazmus közben.


Nekem 5 hónapja volt mandula műtétem, borzalom volt...…

A doki le is tiltott a szexről, mert vérbőséget okozott volna az orgazmus, ami bevérzést eredményezett volna a torkomba... Szóval kérdező, én eltudom képzelni, hogy a gyulladt mandulád okozza ezt a fejfájást.

2020. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta kivették a mandulám és elmúlt minden panaszom :).
2020. máj. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!