Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú vagyok, és a...

16 éves fiú vagyok, és a borotválkozással lenne pár kérdésem, kb 2-3x borotváltam magam eddig elektromos borotvával?

Figyelt kérdés
Nos az arcomat borotválom rendszeresen, viszont a péniszemet még sose borotváltam, és nem tudom, mi a fontos. Mivel elektromos borotvám van, nem lesz abból baj ha a péniszem leborotválása után az arcomat is leborotválom? Ha valaki már jártas ebben a témában, segíthetne.

2019. nov. 4. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volna, ha fordítva csinálnád? Amúgy dehogy, semmi. Hogy minek lent borotválni azt meg végképp nem értem, bár ha egy olyan lány kérné megtenném a kedvéért.
2019. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Van barátnőm, viszont még nem voltunk úgy együtt, viszont nem az a fontos, hanem, már kb 14-15 évesen elég nagy szőr volt ott lent, most meg aztán végképp. Tehát akkor ugye nem gond ha most ott alul leborotválom, aztán jövő héten pedig az arcomat is fogom vele.
2019. nov. 4. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk a kimondottan szőrös pénisz télen előnyös, úgy néz ki, mint egy szőrös hernyó. Mintás is?
2019. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ruházz be egy trimmerre, magyarul testszőrnyíróra, azzal sokkal kényelmesebb az ilyen területeket fazonigazítani. Nem is feltétlen kell teljesen csupaszra letolni odalent. 10 ezer forint körül már jók kaphatók.
2019. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Trimmerem van.
2019. nov. 4. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet
2019. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kell, ne nyírd teljesen le. Trimmerrel szerintem jobb. Nem tudom, hogy a pasiknak milyen érzés, de nekem nagyon tud viszketni, amikor nő vissza mert beleakad az alsóneműbe, ami húzza a szőrt.

És nyugodtan váltogasd az arcod és a nemiszerved között. Amíg egyik se beteg valahogy (gomba, herpesz stb) addig nem kellene, hogy ebből baj legyen.

2019. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nyugodtan váltogasd az arcod és a nemi szerved között. Nem ettől leszel fa5zfej. :-))
2019. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hjajj... arca és testre külön borotvát használunk!

Arca jó a villanyos de, bránerre és egyéb részegységekre ez ajánlott.:

Lehetőleg mindenhova külön fejjel...

[link]

2019. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!