Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire gondolhatott?

Mire gondolhatott?

Figyelt kérdés

Létezik olyan gomba betegség ami megeszi a spermát?

Találkoztam osztály társammal s ő ennyit mondott róla, hogy a doki azt mondta neki a spermáit valamilyen gomba eszi. Aztán kapott tablettát és sikerült nekik a babával kapcsolatban.

Ki tudja mire gondolhatott?


2019. nov. 11. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam,még nekem is új .
2019. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Butaság. Gomba hogy kerülne a herébe? Húgycsőbe szoktak srácok ezt-azt feldugni, ami helyben okozhat gyulladast vagy bakteriália fertőzést. De gomba nem eszik spermát, nem befolyásolja a nemzőképességed. Max. egy felnőttkori mumpsz fertőzés, ami mellékheregyulladással jár. Visszatérve a gombas fertőzésrs, ha nem törlöd meg alaposan vagy közös törölközőt használtok, akkor a herezacskó alatt vagy mellett lehet gombás fertőzés. Ugyanígy a fityma alatt is, ha valaki nem mossa rendszeresen vagy pisiléskor a fitymába, azaz hátrahúzás nélkül vizel. Ez főleg cukorbeteg férfiaknál okoz intim gombás fertőzést, mert nekik magasabb a vizeletben a cukorszintjük és a fityma alatt maradt cseppek okozzák a bajt.
2019. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nemtudom mire gondolhatott amit tudtam Leírtam.

Ott akkor kb más lehetett a baj.

2019. nov. 14. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!