Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélésről mi...

Részleges körülmetélésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg olyan tapasztalata érdekelne, aki átesett ilyenen.

2019. nov. 11. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Szia!


Nekem, olyan 2 évvel ezelőtt Budapesten az RKM-et. Egész szép lett. Nyilván műtéti heg van ezért nem olyan mint az eredeti de idővel elhalványul és szép lesz. Elégedett vagyok a végeredménnyel nem is szűkült vissza és a lányok részéről sem volt rá panasz!

2019. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 20 éve volt. Azóta is minden rendben vele. Szerintem jobb mint ha teljes lett volna.
2019. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Ha ki is tiltották innen jó szakember és amit csinált azzal nincs baj
2019. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Ez függ a szűkület mértékétől és hogy hová esik. Tehát lehet csak a túllógó végét kapják le, máshol részleges alatt értik, ha a makk pereméig visszavágják, de hagynak mozgatható bőrt eleget. A részleges körülmetélés egyik hátránya, hogy újból beszűkülhet, ha a problémás fitymarészt nem nyisszantják le, tehát a több itt inkább jobb, bár akkor meg nyilvános helyen látható lesz a makkod. Attól is függ, hogy a doki mennyire igényes munkát végez, mert azért ez egy férfi egyik legfontosabb szerve. Tehát ne barbár módjon varrjon és adjon normális sebkezelési tanácsot.


Ami engem illet, én azt mondom, hogy a részleges nem volt az igazi, mert ülő helyzetben a makk alatt összetorlódott a maradék fityma. Felhúzható volt rá, de éppen az alakja miatt ilyenkor már állandóan hátracsúszik. Ez pedig zavaró volt hosszabb távon. Erekcióban is bőven volt még mozgatható bőr, tehát nem lett feszes. Itt nem a mindent vagy semmit kategóriát kell elképzelni, uraim. Vannak átmenetek, tehát ha a jó 80-90% megy, akkor úgy a legjobb, de az extrém feszes vagy 100%os tkm csak sovány illetőknél választandó, akiknek a teljes intim méretét látja a doki.


Így is ciki elmesélni, de nekem addig húzogatta a doki műtét előtt, hogy elkezdett erekcióm lenni 4-5 ember jelenlétében, viszont jobban be tudta volna mérni, hogy mennyi az annyi. Ezt csak azért meséltem el, hogy amikor le vagy kötözve, tűket döfködnek a fütyidbe és köré és tényleg a legnemesebb részed ki van szolgáltatva, akkor nem szabad szégyenlősnek lenni, hanem bátran mondd el, hogy mit szeretnél.


Még egy fontos tanács, hogy a fitymafék megtartása vagy kimetszése legyen eldöntve, ne ott helyben érjen meglepetés, ha rákérdez.

2019. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!