Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik az urológusnál?...

Mi történik az urológusnál? Miket vizsgál meg egy vizsgálat során?

Figyelt kérdés

Enyhe fitymaszűkületem van, és mivel már évek óta nem javul, beszéltem a szüleimmel (mivel még nem vagyok nagykorú) és valószínűleg elmegyek urológushoz. Mit fog vizsgálni? Le kell vetkőznöm, vagy csak beszélgetés? Ha esetleg valami véletlen inger miatt enyhén megmerevedik, az nagyon gáz? Van valami szokás hogy csupasz vagy szőrös ami jobb a doktor úrnak/nőnek a vizsgálathoz?


az értelmes válaszokat előre nagyon köszönöm!



2019. nov. 17. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ha már elmúltál 16 éves, akkor nem kell szülö beleegyezése a vizsgálathoz.

2. Valószínüleg lesz vizsgálat is, csak beszélgetéssel nem lehet megállapítani, mi a probléma és milyen mértékü.

3. Spontán merevedés gyakran elöfordul, ez természetes, nem kell vele foglalkozni, meg stresszelni magad.

4. Az mindegy, hogy csupasz, vagy sem, csak tiszta, frissen mosott (otthon indulás elött valamivel) legyen.

2019. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha fitymaszükület a panasz, akkor természetesen le kell vetkőzni,inkább csak az alsó letolni a szemrevételezéshez, nyilván hozzányúl, meg kell "néznie" a szűkület fokát, mibenlétét, hogy meg tudja határozni a teendőket.

Semmi ciki nincs az éritéskori ingerrel, ez természetes.

Előbb-utóbb rendbe kell hozni, menj nyugodtan..

2019. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!