Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem áll fel rendesen, csak...

Xierah kérdése:

Nem áll fel rendesen, csak részlegesen és nagyon rövid ideig, mit tegyek? (21F)

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a péniszem nem működik megfelelően. Sokáig szűz voltam, viszont tavaly 2 lánnyal sikerült "összekeverednem", és mindkét alkalom kudarcba fulladt. A péniszem ha feláll kőkeményre, nagyon rövid ideig tart és hamar lelankad, óvszer használatára szinte semmi esély, ez a probléma matyizásnál is elég gyakori... Olvastam, hogy ha sokat matyizunk a kezünk hozzászokik, ezért vettem egy műpuncit, de azt sem tudom használni, mert kb fél perc után lelankad. Néha sikerül az erekciót fenntartanom végig, mikor verem, de csak fekve, ha állva csinálom nem fekve, akkor mindig egyből lelankad. A vágy megvan, de egyszerűen nem érzem a péniszem összhangban az agyammal, vagy hogy is mondjam... Szerintetek mik lehetnek a lehetséges problémák? Vérrendszeri lehet? Keressek fel urulógust? Most fogunk együtt lenni az új barátnőmmel, és nem akarok ismét kudarcot, nagyon szeretem és hatalmas szégyen ez az egész számomra...

Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. nov. 19. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Urológus, mert ez merevedési zavar.
2019. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mindenképpen keress fel egy urológust! Ő tud segíteni!

És, ha dohányzol, szokj le róla! És az alkoholt is kerülni kell!

Páromnak is ilyen problémája volt. Mindketten leszoktunk a cigiről, kapott gyógyszert is! Mostmár nem kell használnia, gyógyszer nélkül is jól működik! Szerintem még ne feküdj le a barátnőddel. Gyorsan menj el dokihoz! Ha a lány szeret, megvár!

2019. nov. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Főszabályként a rendszeres masszírozás elősegíti a pénisz vérrel való telíthetőségét, de nálad én is komolyabb merevedési zavarra gondolok.
2019. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom és alkoholt sem iszok, csak nagyon ritkán. Rendszeresen sportolok, ezért én sem értem, mitől lehet ez. Mindenképp felkeresek egy urológust! Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 21. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem szervi, hanem valami lelki gátlás miatt van. Ezt csak szakember tudná megmondani.
2019. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. A kudarctől való félelem, a megfelelési kényszer is lehet a kudarc oka. Próbálj meg lazítani.
2019. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért okozná megfelelési kényszer műpunci esetén? Meg akar felelni a műpuncinak?
2019. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a sportolás mellett fogyasztasz valamilyen mesterséges tömegnövelő tápszert, akkor arra is gyanakodhatsz, hogy esetleg belekevertek valami lószérumot, ami az ingerküszöböt/fájdalomküszöböt befolyásolja, meglehet, hogy a libidót is csökkentheti.
2019. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne tedd tonkre egy lany eletet se egy fustlivel.mind a kolbaszt szeretjuk
2020. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!