Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma letapadásnak az egyetle...

Fityma letapadásnak az egyetlen kezelési lehetősége hogy az orvos fájdalmasan feltépi?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az attól függ. Nálam például súlyos volt a dolog, nem tudtam addig hogy letapadásom van és más megoldás nem volt azért hogy a fitymámat meg lehessen menteni, de ésszel. Nem vakon az orvosnak kell ebben hinni, aki ma már csak minden áron körül akarna metélni mindenkit!

Kerestem egy fitymaszűkületi tanácsadót aki részletesen felvilágosított ezekről a dolgokról hogy mi micsoda, sok dolgot magyarázott el arról, hogy milyen esetekben milyen kezelési módok jöhetnek szóba!

Megkérdeztem ettől a szakembertől az itt a gyakorikérdéseken is a sok kommentelőtől olvasott nyújtási meg fürösztési technikákat, meg ezt a babaolajos hülyeséget és akkor még én se hittem volna azt, hogy mennyire ártalmasak tudnak ezek az egyszerűnek tűnő dolgok is lenni, amiket sokan ész nélkül tanácsolnak látszólag jó szándékkal, mert ha az ember ész nélkül rákészülés és előre tájékozódás nélkül áll neki az első logikusnak látszó gondolatai alapján, bevallom sokmindenre én se gondoltam volna, és ha hozzányúltam volna laikusként, most lehet körülmetélt lennék mert annyira tönkre tudtam volna tenni ezekkel a módszerekkel a fitymámat!

Először gondolkodj, tájékozódj, gondolkodj megint, aztán keresd meg a megfelelő (szak)embert aki tud is segíteni, és van nyoma a neten is! És te keresd meg, ne ő írjon rád privátban, mert aki így ajánlgatja magát az pedofil, és az ilyenből rengeteg van itt!)

2019. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem dehogy fokozatosan felhuzhato vizben sikositoval ne fajjon kellemetlen lehet es megoldodik hamar
2019. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy megmutik. Levalasztjak a letapadt fitymat a makkrol helyi érzéstelenítéssel. Lidocain injekciot adnak a pénisz tövébe. Nem korulmeteles. Urologussal együtt dontitek el...
2019. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

...feltéve ha nem metéléspárti, mint az urológusok 90%-a ha nem több.

Tényleg úgy kéne lennie, hogy "urológussal együtt döntitek el", de a baj az, hogy ez csak elméletben van így (minden szép és jó) a gyakorlat az, hogy aláírod a papírt, aztán csak utána derül ki hogy volt fityma, nincs fityma. Tudom, én is így jártam volna, ha nem vagyok észnél. :)

A vizes nyújtás meg síkosító ha nem értesz hozzá berepeszti a fitymát. Volt már a gyakorikérdéseken szülő is a kérdezőnk, akinek gyereke megfogadta a vizes felhúzást, aztán a sürgősségin kötött ki a kölyök mert hallgatott a tanácsra, csak nem tudta hogyan ne ártson magának meg mire figyeljen! Egy másik kérdezőt meg körül kellett metélni, mert az egyik pedofil privát üzenetben felajánlotta a segítségét, majd a babaolajas nyújtást ajánlgatta neki, a csávó meg hülye volt és hallgatott rá.

Van rá bizonyíték bőven, vissza lehet nézni a korábbi kérdéseket, sok ilyen topik van itt a gyakorikérdéseken is! Ezért veszélyes az ilyen helyeken ilyen "gyors, házi otthoni módszereknek" felülni!

Az a baj, hogy amíg az ember tanácstalan, nincs kitaposott út, addig mindent jónak hisz, mindenben és mindenkiben bízik, aztán elveszve érzi magát,nem tudja mi a helyes, minek mi az előnye, mi a hátránya, mit mire érdemes mire nem érdemes, és idővel nekiáll valamilyen módszernek, vagy leáll valakivel itt, megcsinálja magának a bajt, aztán csak a szerencsén múlik, hogy az orvos metéli vagy se! Ezért kell először gondolkodni, majd tájékozódni, megint gondolkodni, aztán a megfelelő (szak)embert megkeresni, aki tud is segíteni, és van nyoma a neten is, őt neked kell megkeresned nem neki téged! (Ahogy normál esetben is te mégy az orvoshoz és nem fordítva)

2019. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg a legtöbb urologus meteles parti,mert azért több pénzt kapnak központilag. En volt hogy már a mutoasztalon feküdtem és akkor próbált rá beszélni az orvos. Szerencsére csúnya képet vágtam hozzá. Akkor elismerte, hogy erről addig nem esett szó... igy csak levalasztotta a letapadt fitymat a makkrol helyi érzéstelenítéssel. Lidocain injekciot kaptam a pénisz tövébe
2019. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!